Сдаю
2 комн.кв. (комнаты проходные)
П. Поле
ул. О. Яроша, 53
Саржин Яр и канатная дорога в пешей доступности.
5 этаж/5
кирпичный дом
Квартира аккуратная, чистая.
Мебель:
два дивана - раскладушки, шкаф-купе, места для хранения.
Техника:
Холодильник, стиральная машина -автомат, газовая печка, кондиционер, электродуховка, электрочайник, бойлер, душевая кабина, сушка для белья.
Много посуды.
Цена 5000+ коммунальные по квитанциям.
Сдается в долгосрочную аренду 2 комнатная квартира.
Первый дом от м. "23 августа"
Состояние жилое . Все службы работают.
Имеется необходимая техника : СМА , бойлер , кондиционер ,
микроволновка. .
Можно с животными.
Оплата 4000/мес. + квитанция к/у.
Дополнительно залог+ АН50%
Квартира з сучасним ремонтом, роздільним плануванням та суміжним санвузлом.
Квартира підключена до централізованої системи опалення.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою, необхідною для комфортного проживання. Є електрочайник, варильна панель, духова шафа, мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина. З мультимедіа є Wi-Fi, швидкісний інтернет, телевізор, кабельне та цифрове телебачення.
Додаткові витрати включають всі комунальні послуги за квитанцією.
Будинок типу "Сталінка".
Квартира розташована в центрі Харкова, за 10 хвилин ходьби від станції метро "Держпром".
У квартирі встановлено кондиціонер.
Квартира з сучасним ремонтом, роздільним плануванням. Формат: кухня-вітальня та спальня. Є великий балкон. Санвузол суміжний.
Централізована система опалення. Є газ, електрика, центральна каналізація, асфальтована дорога, центральний водопровід.
Квартира укомплектована всіма необхідними меблями та вбудованою технікою. Є телевізор, швидкісний інтернет, Wi-Fi, фен, варильна панель, мікрохвильова піч, електрочайник, холодильник, духова шафа, пилосос, пральна машина, сушильна машина, кавомашина.
Будинок цегляний, житловий фонд 2001-2010-х років. Є ліфт, гардероб, ванна, відеоспостереження, паркувальне місце, меблі на кухні, кондиціонер. Територія огороджена під охороною.
Поблизу розташовані метро Наукова, парк Шевченка та Траторія.
Здам відмінну квартиру (євродвушка, спальня + кухня студія) загальною площею 62 м2 на середньому видовому 11 поверсі 14 поверхового цегляного будинку по вулиці Заліська 3А. Формат: кухня-вітальня (19,7 м2) та спальня (13,1 м2). 2-і вбиральні, велика засклена лоджія, теплі підлоги у ванній та на балконі. Будинок зданий у 2010 році - новобудова, тихий центр, поруч супермаркет "Клас", "Восторг", "РОСТ", "Будмен". Площа Свободи, сад Шевченко - 15 хвилин.
Уся інформація про Ріелторську Компанію та ринок нерухомості у ТЕЛЕГРАМ:
https://t.me/VIPagent_official
Оренда житла https://t.me/vipagent_rent
Продаж житла https://t.me/vipagent_sale
Оренда приміщень https://t.me/vipagent_biz
Нерухомість Болгарії https://t.me/VIPagent_Bulgaria
ID обєкта : 8018
Здам 2 кімн. квартиру на вул. Клочківська, 117, ЖК Павловський Квартал. Поверх 9/21. Площа 56 кв. м. Формат квартири — студія та спальня з гардеробною кімнатою. Зручно спланований простір. Повністю укомплектований меблями та технікою.
Дод. оплата за комунальні.
Ми запрошуємо Вас на перегляд обєкта в будь-який зручний для Вас час.
Агенція нерухомості Estate Invest.
Квартира з косметичним ремонтом. Санвузол суміжний.
Квартира здається з меблями, включаючи меблі на кухні. Побутова техніка включає холодильник, плиту, пральну машину, електрочайник, праску. Також є телевізор.
Домашні тварини не допускаються.
Будинок - хрущовка.
Квартира розташована за 5 хвилин ходьби від метро "Бот. сад". Поблизу знаходиться Саржин яр.
Квартира тепла.
Квартира в сталінці з високими стелями та окремими кімнатами. Зроблено акуратний ремонт, лоджія засклена. Санвузол суміжний.
Квартира має централізоване опалення. Встановлена газова колонка. Під час блекауту працюють опалення, інтернет та водопостачання.
Квартира повністю мебльована. У кожній кімнаті є необхідні меблі. Встановлені холодильник, пральна машина автомат, кондиціонер, електрочайник, WI-FI.
Додатково сплачуються комунальні послуги.
Квартира розташована в Центрі міста поряд зі станціями метро Держпром та Наукова. Неподалік знаходяться магазини та парк Шевченка.
Домашні улюбленці дозволені, зокрема інші тваринки 🦕. Можлива оренда гаража за 1500 грн/міс.
Квартира має планування студії, що включає кухню-вітальню та окрему спальню. Санвузол великий та суміжний. Ремонт виконано за авторським проектом.
Опалення централізоване.
Квартира повністю мебльована.
Реальний обєкт. Співпрацюю з колегами. Показ за домовленістю. Домашні улюбленці не дозволяються.
Квартира розташована в будинку сталінської епохи.
Квартира розташована біля парку Центральний (Горького).
2 кімнати
з ремонтом
60 / - / 8 м²
цегляна
поверх 2 з 6
власник
4 000 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здам свою 2х к квар, 1-й будинок від метро 23 серпня
Квартира має суміжне прохідне планування.
Квартира обладнана побутовою технікою, включаючи електрочайник, холодильник та пральну машину. Також встановлено кондиціонер.
Квартира з авторським ремонтом, виконаним з якісних матеріалів. Планування включає 2 кімнати, кухню та суміщений санвузол.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою для комфортного проживання.
Квартира розташована в центрі міста по вул. Сумській. Пішки 7 хвилин до метро Університет та площі Свободи. Поруч вся необхідна інфраструктура: метро, супермаркети, магазини, Сумський ринок, школи та дитячі садки, парк "Горького".
2 кімнати
з ремонтом
55 / - / 8 м²
поверх 2 з 5
можна з деякими тваринами
10 000 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сдам 2х.к. Квартиру Пушкинская. Ярослава Мудрого. Университет. Центр.
Квартира повністю мебльована. Є велика вітальня з диваном, шафою та телевізором. У спальні встановлено комфортне двоспальне ліжко та шафу-купе. В кожній кімнаті є кондиціонер. Квартира обладнана всією необхідною побутовою технікою, включаючи холодильник, пральну машину та газову колонку для постійного забезпечення гарячою водою.
Додатково оплачуються комунальні послуги.
Квартира розташована в центрі міста. Є особисте паркомісце та відеоспостереження.
Квартира має просторе планування.
Квартира з роздільним плануванням. Санвузол суміжний. Зроблено капітальний ремонт.
Централізована система опалення. На практично всі комунальні послуги встановлені лічильники.
Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою. В одній кімнаті є двоспальне ліжко, шафа-купе та телевізор, у другій - кутовий диван. Вбудована кухня з технікою. Квартира обладнана пральною машиною та бойлером. Є електрочайник, холодильник, праска, мікрохвильова піч та пилосос.
Додаткові платежі включають всі комунальні послуги.
Це цегляна новобудова. У будинку є ліфт.
У будинку розташовані аптека, приватний дитячий садок, салон краси, кавярня, тренажерний зал, стоматологія та ветклініка. У пішій доступності знаходяться магазини та супермаркет. До станцій метро Держпром або Університет 12 хвилин пішки.
Квартира має балкон та лоджію.
Здам у довготривалу оренду 2кімнатну квартиру пр-т Л. Свободи,31. Квартира затишна з усім необхідним для комфортного проживання, кондиціонер. Розташована біля метро Олексіївська. Орендна плата складає 6000грг/міс+комун. платежі. Телефонуйте! 0990470890, 0675784609, 0997824634
Квартира з роздільним плануванням. Кухня має площу 11 кв.м. Санвузол суміжний. Квартира з сучасним ремонтом і 2 лоджіями.
Централізована система опалення, водопостачання та каналізації. Є газ та електрика.
Квартира повністю мебльована. Наявні меблі на кухні, душова кабіна та гардероб. Є побутова техніка: електрочайник, холодильник, варильна панель, духова шафа, плита, пральна машина.
Ключі у агента.
Квартира розташована на Павловому Полі поблизу станції метро 23 серпня.
Є підігрів підлоги, кондиціонер, ліфт, гостьовий паркінг та Wi-Fi. Відмінні сусіди.
Квартира з роздільним плануванням. Зроблено євроремонт.
Встановлені лічильники на опалення, воду та світло. Є газ.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Є меблі на кухні. Побутова техніка включає холодильник, варильну панель, духову шафу та пральну машину.
Домашні улюбленці не допускаються.
Квартира розташована в пішій доступності від станції метро Олексіївська.
Квартира простора та дуже затишна. Є балкон і лоджія. Квартира дуже тепла.
Квартира з роздільним плануванням та окремими кімнатами. Є простора кухня.
Квартира має централізоване опалення, центральну каналізацію, електрику, газ та центральний водопровід. Газова плита дозволить суттєво заощадити електроенергію. У квартирі завжди є гаряча вода.
Квартира повністю мебльована і має необхідну побутову техніку, включаючи холодильник, мікрохвильову піч, плиту, пральну машину, телевізор та Wi-Fi. Є два дивани. Також є багато місця для зберігання речей.
У будинку є ліфт.
Квартира розташована в пішій доступності від супермаркетів, магазинів, банків, банкоматів, фірмових магазинів, відділень пошти, парку відпочинку, ринку, кафе, ресторанів, дитячих майданчиків, метро та зупинки громадського транспорту в будь-якому напрямку Харкова.
Квартира здається в оренду з додатковою оплатою комунальних послуг.
Квартира розташована в 5 хвилинах пішки від метро. Поблизу є 3 супермаркети, базар, дитячий майданчик. Усе в пішій доступності.
Код #21355
Оренда 2 ккв, по проспекту Науки, біля станції метро 23 Серпня. Вікна виходять у двір, тихий двір. 4 поверх 9 поверхового будинку. Вікна нові, новий ремонт ще ніхто не мешкав, всі меблі техніка нова. Водонагрівач, броньовані двері, все необхідне для мешкання . Зручне розташування, метро навпроти будинку, ринок, стоянка, школи , садочки, центр міста, паркова зона,
Код #21371
Царський будинок, цегла.
Здається в оренду на тривалий термін
2к квартира, 1-й поверх.
кімнати суміжні прохідні
санвузол роздільний
Жилий стан
Район вулиці Римарськоі.
Є всі меблі та побутова техніка
Індивідуальне газове опалення
Квартира має роздільне планування. Зроблено косметичний ремонт. Є балкон та лоджія.
Квартира обладнана газовою плитою. Є централізоване опалення та центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною технікою в хорошому стані. Є 6 спальних місць.
Квартира вільна з 1 грудня.
Квартира розташована в цегляному будинку.
Квартира розташована в пішій доступності від станцій метро "Наукова" та "Ботанічний сад".
Ідеальний варіант для сімейних пар з дітьми.
Квартира простора з двома санвузлами. Кімнати окремі. Лоджія засклена. Зроблено капітальний ремонт.
Квартира укомплектована сучасними меблями. Вбудована кухня з повним комплектом побутової техніки, включаючи холодильник, мікрохвильову піч, духову шафу, плиту та пральну машину. У наявності є посуд. Також є телевізор, Wi-Fi та кондиціонер.
Квартира вільна та готова до заселення.
Квартира розташована в новобудові на Олексіївці. До станції метро Перемога 7 хвилин.
Квартира з косметичним ремонтом. Планування роздільне: дві окремі кімнати. Є великий балкон.
Квартира тепла. Опалення централізоване. Ліфт справно працює.
Квартира мебльована. Є все необхідне для зручності. Побутова техніка: електрочайник, холодильник, мікрохвильова піч, духова шафа, плита, пилосос, пральна машина. Мультимедіа: Wi-Fi. Є меблі на кухні.
Квартира вільна. Можливе проживання з домашніми улюбленцями: котами та маленькими песиками (до 10 кг).
Зручне розташування: 5 хвилин пішки до м. Олексіївська. У дворі великий дитячий майданчик, спортивні майданчики, стадіон, супермаркети та магазини.
Квартира чиста та простора.
Квартира з косметичним ремонтом, двостороння, має роздільне планування кімнат і суміжний санвузол. Є засклений балкон.
У квартирі централізоване опалення, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ. Для гарячої води встановлена газова колонка.
Квартира повністю мебльована і має необхідну побутову техніку, включаючи електрочайник, холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, духову шафу, пральну машину.
Поблизу розвинена інфраструктура - магазини, ринок, салони, кафе, відділення пошти, банків, парк відпочинку Саржин Яр, зупинки міського транспорту. Станції метро Ботанічний сад та 23 Серпня знаходяться в 3 хвилинах пішки.
Квартира дуже тепла та затишна.