Оренда 2 км квартири по вул. Генерала Грицая, будинок на 3 сімʼї, закрита територія, із власною зоною BBQ, та фруктовим садом. Площа квартири 70м2 Поверх 3 Санвузол суміжний(ванна) У квартирі є вся необхідна побутова техніка та меблі ( а також наявні усю додаткові речі користування які залишились від власників) Індивідуальне опалення. Є відеоогляд, квартири.

Оренда 2 км квартири вул. Грицая

Ближній центр.  Наявне Паркомісце. Світло не вимикають.Здається квартира на тихій, затишній вуличці близько центру. Будинок - польський люкс, в будинку всього 7 квартир. Квартира світла, простора. Туалет і ванна роздільні. В квартирі є вся необхідна побутова техніка, постіль, рушники та все, що потрібно для комфортного проживання. Біля будинку наявне є паркомісце. Будинок межує з дитячим майданчиком. Через 100м є дитячий садочок з підземним укриттям.

Грицая Д. ген. вул. Галицький район

Вул. Генерала Грицая. Наявне ПАРКОМІСЦЕ. Здаю 1 кімнатну квартиру на тихій, затишній вуличці близько центру. Будинок - польський люкс, в будинку всього 7 квартир. Квартира світла, простора. Туалет і ванна роздільні. В квартирі є вся необхідна побутова техніка, постіль, рушники та все, що потрібно для комфортного проживання. Біля будинку наявне є паркомісце. Будинок межує з дитячим майданчиком. Через 100м є дитячий садочок з підземним укриттям.

Здаю 1 кімнатну квартиру на Вул. Генерала Грицая

Житлові комплекси у Львів