В оренду пропонується будинок у Голосіївському районі Києва.
Загальна площа 500 м2. 3 спальні, 4 санвузли, великий камінний зал, меблі, 2 гаража, пральня, зимовий сад, сауна з басейном.
Літній майданчик з великою альтанкою, обладнаний стацинарним мангалом.
Охоронна сигналізація, відеоспостереження.
Дуже зручне розташування з дуже гарною інфраструктурою поряд метро, супермаркет, Голосіївський парк, школи (в т.ч. Печерська міжнародна школа).
опалення централізованне
🟢Здається частина будинку на Вітряних горах.
🟢Окремий вхід.
🟢Свій дворик.
Варіанти по району, місту.
Допоможу здати-зняти, купити-продати нерухомість ❗
🔥 Ціна з комунальними!
🟢Оренда житла з окремим входом. 🟢Поруч міська електричка, швидкісний трамвай, громадський транспорт, до метро " Шулявська" 10 хвилин їзди.
🟢
Здам в оренду одноповерховий таунхаус з новим ремонтом, перша здача. Є своя окрема земельна ділянка 4 сотки, автополив, паркувальні місця. В будинку 3 спальні + кухня-студія. 2 санвузли, тераса. Всі меблі та побутова техніка нові. Є посудомийка, духова шафа, індукційна поверхня, подрібнювач харчових відходів, пральня з сушкою, кондиціонер. Високошвидкісний інтернет(оптоволокно). Опалення - електричний котел, всюди тепла підлога. Додаткове меблювання обговорюється. Поруч ТРЦ Respublika Park, до станції метро "Теремки" 2.5 км.
Додаткові витрати - оплата за комунальні послуги, застава, комісія.
В наявності є відеоогляд будинку.
Здається в оренду простoрий будинок з садом та ГЕНЕРАТОРОМ, також э сауна
Пропонується в оренду великий та затишний будинок із якісним ремонтом і продуманим плануванням — усього 700 м від КП по вул. Богатирська.
Адреса: м. Київ, Оболонський район
Заїзд із двох сторін:
• власний — з вул. Богатирська
• через кооператив
Основні характеристики:
• Площа будинку: 270 м
• Ділянка: 10 соток
• Поверховість: 2 поверхи та окрема будівля для сауни.
• Кількість кімна: 6
• Санвузли: 3 (джакузі та душова кабіна)
• Гараж: на 2 автівки
Територія та зручності:
• Літня альтанка
• Мангал, тандир, барбекю
• Паркувальні місця
• Фруктовий сад та велика кількість ялинок
• Асфальтований під’їзд
• Автоматичні ворота
Внутрішнє оздоблення:
• Італійська кухня з натурального дерева з технікою
• Мармурові сходи
• Камінний зал
• Тераса та балкони
• Сауна, кімната відпочинку, бойлерна, двухконтурний газовий котел
• Високошвидкісний оптоволоконний інтернет (Wi-Fi)
Інфраструктура:
• Автобусна зупинка — близько до будинку
• 5-10 хв до метро Героїв Дніпра, Мінська, Петрівка
• Поруч супермаркет Novus, лікарня, заправка ОККО, озеро Міністерське та ліс
• Є електрогенератор
Перегляд в будь-який зручний для вас час, разом з експертом нерухомості T.H.E. Capital
A23768
Пропонується в оренду затишний будинок з басейном у тихій та комфортній частині Солом’янського району, всього 10 хвилин від центру Києва. Насолоджуйтесь життям у власному будинку в межах міста з чудовим розташуванням та зручною транспортною доступністю на проспект Лобановського та Протасів Яр, 5 км до Хрещатика. Поруч ЖК «Медовий», Севастопольська площа, «Нова Англія», «Ліко Град», «Парк Ленд». Метро Васильківська, Деміївська, Олімпійська, Либідська. 5–7 хвилин на авто до Голосіївського проспекту та Саперно-Слобідської. У пішій доступності зупинки громадського транспорту, що прямують прямо в центр.
Інфраструктура поруч: супермаркети Novus, Ашан, ТРЦ Ocean Plaza, ТРЦ «Республіка», кафе, ресторани, SportLife. Приватні школи та дитячі садки, лікарні та медичні центри. Парки — Отрадний, Голосіївський парк і ліс, озера — 10–15 хвилин пішки.
Площа будинку 370 м², 2 поверхи, 6 кімнат. Ділянка 20 соток. Будинок має два виходи: парадний — з фасадного боку, і другий — у двір, витонченими сходами, що ведуть з просторої тераси, що потопає в зелені. Будинок з авторським дизайном, облаштований всією необхідною технікою: вода (свердловина), септик, супутникове ТБ, інтернет, система відеоспостереження, пультова охорона, підведено газ, котел, кондиціювання, вентиляція в гаражі, басейні та вбиральні, тепла підлога, генератор.
На першому поверсі велика кухня-їдальня-вітальня з каміном та панорамним склінням, яка займає майже весь поверх, з виходом на простору терасу та сходи у внутрішній двір. Ізольована кімната (спальня або кабінет) з виходом на терасу, санвузол/ванна, передпокій
На другому поверсі три окремі спальні, дві мастер-спальні зі своїми санвузлами (одна з виходом на терасу), простора опенспей робоча зона з письмовим столом, велика гардеробна кімната з сейфом
Цокольний поверх площею 127 м²: зона СПА з басейном, лазня, власна котельня, господарські технічні приміщення, пральня, душ/санвузол, дві гардеробні кімнати, опалювальний гараж на дві машини, просторий передній двір на декілька машин.
На ділянці 20 соток ландшафтний дизайн, озеленення з висадженими туями, фруктовими деревами, кущами малини та газоном, дитяча зона, барбекю, окремий будиночок відпочинку, місце для садового інвентарю.
5 кімнат
з ремонтом
370 / 157 / 33 м²
2-поверховий будинок
7 500 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здаємо 1-к кв. М.Нивки Декарта,12 (колишня Кулібіна) . 7500 гривень
Затишна квартира з житловим станом. Висота стелі - 3,2 м. Кімната має площу 14,5 кв.м., кухня - 10 кв.м. Санвузол роздільний.
Квартира обладнана газом та газовою колонкою. Система опалення - централізоване.
Квартира повністю мебльована. Наявна побутова техніка: електрочайник, плита, мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина.
Квартира здається для однієї жінки або для спокійної приємної пари. Господарі живуть на дачі, 1-2 рази на місяць приїжджають і ночують в другій кімнаті.
Будинок типу "сталінка" з цегляними стінами. У підвалі облаштовано укриття. Є домофон.
Тихий зручний район. До метро "Нивки" 9 хвилин пішки.
1 кімната
з ремонтом
40 / - / 10 м²
цегляна
поверх 2 з 4
можна з деякими тваринами
189 833 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в оренду будинок у стилі HiTech с Гатне Одеський напрямок
Новий сучасний будинок у стилі Hi-Tech з якісним та дорогим ремонтом, виконаним із використанням сучасних матеріалів. Підлога з широкоформатного італійського керамограніту, стіни з декоративною штукатуркою. Тепла підлога на обох поверхах. Є велика гардеробна кімната та окрема пральня. Планування передбачає наявність трьох санвузлів: душ на першому поверсі, ванна і душ — на другому. Також є тераси на першому та другому поверхах.
Стіни з керамоблоку, утеплені мінеральною ватою 100 мм, фасад покритий декоративною штукатуркою. Монолітно-бетонні перекриття другого поверху. Потужність електропостачання — 16 кВт, три фази, підготовлені виводи для сонячних панелей. Опалення здійснюється двоконтурним електрокотлом. Газ заведено до містечка, у будинок наразі не підключено. Є власна свердловина (40 м) та септик. Встановлено систему фільтрації води та осмос.
Будинок повністю мебльований та оснащений сучасною технікою.
Будинок розташований у закритому котеджному містечку на чотири будинки (загальна площа — 20 соток). Є гараж із зарядною станцією для електромобіля.
Поруч у пішій доступності розташовані супермаркети, школа, дитячі садочки, кафе, зупинка транспорту. До Мегамаркету — 5 хвилин пішки, до метро «Теремки» — лише 2 км.
Озеленене подвір’я з автополивом. Встановлено охоронну сигналізацію AJAX та систему контролю доступу.
Стильний будинок з авторським проектом. Планування включає 3 просторі кімнати, кухню-вітальню, 2 санвузли, гардеробну та терасу. Є сухий утеплений підвал площею 33 кв.м.
Будинок побудований з газоблоку (40 см), що забезпечує тепло та енергоефективність. Система опалення включає тепловий насос та теплу підлогу. Є сонячні панелі (5 кВт) з акумуляторними батареями (15 кВт) та гібридним інвертором (12 кВт), що забезпечує енергонезалежність. Трифазне електроживлення (15 кВт). Є свердловина та септик.
Будинок повністю мебльований.
Дозволяється проживання з домашніми улюбленцями: котиком 😸 та середнім песиком (до 25 кг) 🐩.
Будинок розташований на ділянці 6 соток з мінімальним ландшафтним дизайном та системою автополиву. Є парковка з бруківки.
Будинок розташований в екологічно чистій місцевості, що поєднує комфорт міста з природною атмосферою.
Будинок має резервне живлення, працює опалення та водопостачання при блекауті.
4 кімнати
з ремонтом
140 м²
1-поверховий будинок
можна з деякими тваринами
168 741 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
В оренду просторий будинок з садом 238м2 с. Гатне, Київська область
Будинок у відмінному стані, доглянутий, повністю готовий до заселення. Перший поверх включає простору вітальню з виходом у сад, кухню та їдальню з панорамними вікнами, спальню з власним санвузлом, кабінет, гостьовий санвузол, господарське приміщення/пральню, котельню та гараж. Другий поверх має майстер-спальню з гардеробною і санвузлом (ванна), три дитячі спальні, гардеробну та ще один санвузол. Інтерєр виконаний у класичному стилі з якісних натуральних матеріалів: мармурові сходи, паркет, тепла підлога на першому поверсі та у санвузлах.
Будинок має газове опалення, свердловину 50 м, систему зворотного осмосу та септик. Комунальні витрати взимку до 4000 грн.
Будинок мебльований і укомплектований усією необхідною технікою, включаючи пральну машину, електрочайник, холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, духову шафу, плиту, посудомийну машину.
Довгострокова оренда з гнучкими умовами. Готові до співпраці з сімями. Можна іноземцям та з дітьми. Дозволено утримувати домашніх улюбленців: котиків, середніх та маленьких песиків, інших тваринок.
Будинок розташований на тихій асфальтованій вулиці. Поблизу є школи, дитячий садок, медичний заклад, магазини, транспортна розвязка. До Києва 10 хвилин на авто.
Будинок оточений чудовим садом із квітами та плодовими деревами: рози, гортензії, яблуні, груші, черешня, інжир, ківі, малина, ожина, ліщина та інше. Є тераса, зона барбекю, брукований двір, гараж на дві машини. Встановлено Wi-Fi та охоронну систему. Будинок дуже теплий: цегла 50 см + мінвата, перекриття залізобетонне, дах утеплений, фасад – німецька штукатурка.
Просторий будинок, спроєктований так, щоб поєднати комфорт, стиль і затишок. Всередині є пять спалень, кілька просторих залів, камінна кімната та яскравий дизайнерський акцент - акваріум, вбудований у підлогу. Великі вікна наповнюють простір світлом, створюючи теплу атмосферу. Будинок має цокольний, перший, другий та верхній поверхи. На цокольному поверсі розташовані гараж на два авто, сауна з душовою, підсобні кімнати та укриття. На першому поверсі - вітальня, обєднана з кухнею-їдальнею, повністю обладнана технікою, а також додаткова кімната, яка ідеально підходить для кабінету або гостьової. Другий поверх включає господарську спальню з балконом і власною ванною, ще три окремі спальні, санвузли та гардеробну. Верхній поверх - це простора зона відпочинку з більярдним столом і місцем для зустрічей з друзями. Ремонт виконано за авторським проєктом.
Кухня-їдальня повністю обладнана технікою.
Можливий продаж або оренда.
Будинок розташований на ділянці понад 10 соток. На території є доглянутий газон, клумби, дорослі дерева та зручна парковка з автоматичними воротами. З вікон відкривається панорамний вид на Київ, у дворі - зелена галявина та зона відпочинку.
Будинок розташований у самому центрі міста.
Здається частина будинку з окремим виходом. Санвузол суміжний. Зроблено косметичний ремонт.
Є газове опалення. Водопостачання центральне, каналізація септик. Працює водопостачання та опалення під час блекауту.
Квартира повністю мебльована. Є плита, холодильник, пральна машина.
Вартість оренди включає комунальні послуги. Без комісії та застави. Готова до заїзду. Домашні улюбленці не дозволені.
До метро Васильківська 15 хвилин на автобусі. До Ашана, Сільпо, АТБ 10 хвилин пішки. Продуктовий магазинчик знаходиться за 2 хвилини пішки, школа - за 10 хвилин.
Квартира розташована в Жулянах не біля дороги. Є місце для паркування автомобіля.
Здається світла 2-кімнатна квартира з новим дизайнерським ремонтом. Ремонт виконаний з якісних та дорогих матеріалів: італійська плитка, стіни під фарбування покриті миючою фарбою. Зручне планування включає дві окремі кімнати, простору кухню-вітальню, велику терасу, санвузол, гардероб та передпокій. Висота стелі становить 3 метри. З усіх вікон відкривається чудовий панорамний краєвид.
Опалення індивідуальне з двоконтурним газовим котлом. У всіх зонах з плиткою встановлені електричні теплі підлоги.
Квартира повністю мебльована та укомплектована новою побутовою технікою, все щойно після ремонту.
ЖК Італійський квартал - це житловий комплекс комфорт-класу із закритою територією, розташований у тихому та екологічно чистому місці, оточеному водоймами: річкою Дніпро, озером Редькіне, Дніпровською затокою та зеленим парком. У комплексі є ліфт. Розвинена внутрішня інфраструктура включає власний дитячий садок, кафе, аптеку, хімчистку, дитячі та спортивні майданчики. Також є багато гостьових паркомісць.
Поруч розташований великий супермаркет NOVUS.
Просторий двоповерховий будинок площею 130 м2 після свіжого ремонту — усе повністю нове!
На ділянці встановлено новий паркан, територія доглянута та досить велика, дозволяє вмістити декілька автомобілей.
Перший поверх — повністю придатний для комфортного проживання.
Кухня та ванна кімната обладнані необхідними меблями та технікою.
Другий поверх наразі використовується для зберігання речей.
Будинок світлий, теплий і готовий до заселення.
Зручне розташування у спокійному районі, неподалік транспорт і необхідна інфраструктура.
Здам двоповерховий будинок по пр Науки. Будинок у дворі. До метро на транспорті 15 хв. Поруч в пішій досяжності розвинена інфраструктура мікрорайону, де є все необхідне. Має три мебльовані кімнати, велику кухню-студію та роздільні санвузли. В кожній кімнаті є двоспальне ліжко, стіл і шафи. За домовленістю і довгостроковій оренді, меблювання дозволено зробити з урахуванням ваших побажань. Біля двору є паркомісця з відеонаглядом для двох машин. Будинок має сучасну систему електроопалення, яку можна налаштувати в зручному режимі по часу і температурі. В будинку є холодильник, пральна машинка, мікрохвильовка, бойлер, швидкісний інтернет. Відеоспостереження, Підігрів підлоги, Душова кабіна
Затишний будинок у Віті-Поштовій
Пропонується в оренду сучасний будинок площею 110м² на ділянці 5 соток. Просторий, світлий і продуманий до дрібниць, повністю готовий до проживання.
Планування:
- 3 окремі спальні
- 2 гардеробні
- велика кухня-вітальня
- 2 ванні кімнати (одна з душем, інша з ванною)
- технічне приміщення
- навіс для авто
Комфорт та автономність:
- генератор
- інвертор з акумуляторами
- сучасний ремонт, якісні меблі та техніка
Інфраструктура:
Поруч розташовані парк, магазин, спортивний майданчик, футбольне поле, тенісний корт, турніки, шиномонтаж, пошта та зупинка громадського транспорту. Усього за 10 хвилин — мальовниче озеро.
До центру Києва — лише 15 хвилин на авто.
Будинок створений для життя — затишок, зручність і тиша поруч із містом.
#A.2.3.6.2.8
Просторий триповерховий будинок, що поєднує функціональність, комфорт і єднання з природою. На нульовому поверсі розташовані басейн, сауна, вбиральня, котельня, пральня, дві кладові кімнати і великий гараж для двох автомобілів. На першому поверсі знаходиться кухня-вітальня площею 32,4 кв.м., камінна зала площею 55 кв.м., кімната для відпочинку і санвузол з окремою ванною. Другий поверх складається з двох окремих спалень, дитячої ігрової кімнати, гардеробної, двох окремих санвузлів, двох балконів і просторої тераси. У будинку є три виходи на подвіря. Ремонт виконаний за авторським проектом.
Будинок опалюється газовим котлом. Є генератор. Підключене резервне живлення, працює інтернет, опалення, водопостачання.
Будинок повністю мебльований. Є побутова техніка: пральна машина, холодильник, варильна панель, посудомийна машина, духова шафа.
Домашні улюбленці не дозволяються.
Будинок розташований на ділянці близько 12 соток землі. На подвірї є чудова зона для відпочинку з барбекю, альтанкою і дитячим майданчиком. Посаджений чудовий фруктовий сад.
Відмінна транспортна розвязка. Тиша, спокій і гармонія поруч з центром міста.
Затишний і комфортний будинок з підсобними приміщеннями, кондиціонером.
5 кімнат
з ремонтом
280 м²
цегляна
3-поверховий будинок
власник
генератор
63 278 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Довгострокова оренда будинку від власника! ріелторам не турбувати
Дуплекс із косметичним ремонтом. Планування включає цокольний поверх із гаражем і технічним приміщенням, 1-й поверх із кухнею-вітальнею, кабінетом і санвузлом, 2-й поверх із 2 спальнями, кожна з власним санвузлом і балконом. Дах має вихід через другий поверх.
Будинок має індивідуальне газове опалення з газовим котлом і теплою підлогою. Є система фільтрації води, інвертор і генератор. Комунікації включають електрику, газ, каналізацію септик, центральний водопровід і вивіз відходів.
Будинок здається в довгострокову оренду з меблями. У наявності побутова техніка, включаючи пральну машину, електрочайник, холодильник, варильну панель, праску, мікрохвильову піч, мультиварку, духову шафу, плиту і пилосос. Мультимедіа включає швидкісний інтернет, телевізор і Wi-Fi.
Оренда довгострокова від власника. Можна іноземцям, тільки сімям, можна з дітьми.
Дуплекс розташований на ділянці площею 5,5 соток. Є гараж із 40 см бетонними стінами, який може слугувати укриттям. На території є альтанка, мангал, сад і город. Є огорожа, автоматичні ворота і парковка для 2 авто, а також теплий гараж із зарядкою для електромобіля (до 12 кВт).
Будинок розташований у тихому районі неподалік центру, поруч із водоймою. До Окружної дороги — 5 хвилин на авто. Поблизу є школа, дитсадки (державні та приватні), ТРЦ Respublika Park, Епіцентр і METRO.
Будинок має автономність при блекауті: підключене резервне живлення, працює опалення і водопостачання. Є кондиціонер, цоколь, підвал, душова кабіна.
Двоповерховий будинок з суміжним санвузлом. На першому поверсі розташована кухня-вітальня та санвузол, а на другому - дві кімнати та велика лоджія.
Будинок має централізоване електропостачання за міськими цінами, центральний водопровід та каналізацію. Опалення - індивідуальне електричне. Генератор відсутній.
Будинок укомплектований меблями та побутовою технікою, включаючи варильну панель, мікрохвильову піч, холодильник, пральну машину, пилосос, кондиціонер, телевізор. Також є швидкісний інтернет.
Довгострокова оренда. Обовязкова страхова сума та комісія агентства.
Невеличкий двір з місцями для відпочинку та паркування автомобіля. Є огорожа.
Район з розвиненою інфраструктурою, включаючи дитячі садки, школи, навчально-виховний комплекс "Ерудит", гімназію, Національний авіаційний університет, спортивний комплекс з басейном, дитячий та спортивний майданчики. Є розважальні, освітні та культурні організації, ТРК "Аркадія", ТРК "Більшовик", кафе, ресторани, супермаркети, ринок. Зручна транспортна розвязка: тролейбус № 27 до станцій метро Шулявська, Дорогожичі, Почайна; автобус № 25 від з/станції Київ-Волинська на Печерськ; маршрутки № 201, 427, 433 до станцій метро Шулявська, Політехнічний інститут, Палац спорту, Університет, Театральна. Залізнична станція Караваєві дачі забезпечує міську електричку до найвіддаленіших районів міста.
Домашні улюбленці дозволені: котик 😸 та маленький песик (до 10 кг) 🐕.
Пропонується до продажу чудовий одноповерховий будинок загальною площею 112 кв.м., розташований у Святошенському та спокійному районі. Цей будинок ідеально підходить для сімї, яка цінує комфорт і якість життя.
Опис будинку:
- Площа: 112 кв.м. Центральне водопостачання, септик 3 кільця переливний, електроенергія 30кВт.
- Кількість кімнат: 3 спалень, 2 санвузли, простора вітальня, сучасна кухня, їдальня.
- Стан: Будинок повністю готовий до проживання, виконаний якісний ремонт з використанням екологічних матеріалів.
Місцезнаходження:
Будинок знаходиться, вулиця Газпровідна, екологічно чистому районі, де панує тиша та спокій. Ідеальне місце для тих, хто бажає жити в оточенні природи, але при цьому мати швидкий доступ до міської інфраструктури.
Не втрачайте шанс стати власником цього чудового будинку! Зателефонуйте зараз для детальної інформації та організації перегляду.
#A3 1 6 8
Фотографії відповідають! Оренда нового будинку (дуплекс) у Києві, Навпроти "Лікограда". Окрема територія (5 соток) з альтанкою та садовими меблями, є місце для ігор дітям (гірка, будиночок…). Вул. Гуляницького (паралельно Вільямса). 110 кв. Дуплекс: Вхід окремий. Усі комунікації є, інтернет. Окрема Вітальня, 2 спальні, 3 санвузли, кухня, 2 вбиральні, підсобне приміщення. Ремонт новий, на підлозі плитка та ламінат. Підігрів підлоги. Будинок повністю мебльований. Повністю укомплектована кухня (всі меблі робилися під індивідуальне замовлення), в тому числі посудомийна машина. Кондиціонери у двох спальних кімнатах. ТБ. бойлер. На вікнах ролети. Кутова ванна з туалетом та умивальником – на другому поверсі; окремий душ, а також окремий туалет, умивальник та біде – на першому поверсі. Площа ділянки 4 сотки, а також паркомісце у дворі, можливо 2 авто (територія огороджена), у дворі також є затишна альтанка із садовими меблями. Супер інфраструктура: супермаркети Ашан, Сільпо, АТБ; Спортлайф, у пішій доступності є ВСЕ! До метро (Іподром, ВДНГ, Васильківська) 20 хв пішки або можна підїхати пару зупинок маршруткою, ходять часто. У 10 хвилинах ходьби – облагороджене озеро, парк, дитячі та спортивні майданчики. Для тих, хто хоче жити у приватному будинку, але користуватись благами міста у будь-який момент.
XX-1029363