Оренда будинків Печерський район, Київ (довгостроково)
315 оголошень по 73 будинках
69 550 грн
Садова вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок має раціональне планування: 3 спальні, 2 санвузли, кухню-вітальню та 2 виходи на вулицю. Також є 2 тераси – перед та за будинком. Будинок повністю облаштований для комфортного проживання з новим якісним ремонтом. Цокольний поверх може бути використаний як бомбосховище.
Опалення здійснюється за допомогою газового котла з розводкою батарей, високоефективної камінної топки Kratki на 16 КВТ з повітропроводами на другий поверх, а також електричних теплих підлог на першому поверсі та у ванній кімнаті другого поверху. Є бойлер. Газ підведено.
Будинок повністю мебльований та обладнаний побутовою технікою, включаючи пральну машину, холодильник, духову шафу, плиту та посудомийну машину.
На території будинку розташований великий паркінг перед будинком на 6 машин, викладений тротуарною плиткою. Автоматичні ворота працюють від пульта. Територія огороджена парканами та туями по периметру, є газон з автополивом та дровниця.
Будинок має підсвічування фасаду, прохідних зон та паркування. Також є камін.
3 кімнати
з ремонтом
120 м²
7 сот
2 поверхи
можна з деякими тваринами
генератор
117 366 грн
вулиця Дмитра Дорошенка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в оренду просторий приватний будинок у престижному та тихому приватному секторі Печерська. Будинок має 3 поверхи та цоколь. Планування включає: на 1 поверсі - простору вітальню та кухню; на 2 поверсі - 2 окремі кімнати, гардеробну та балкон; на 3 поверсі - великий відкритий простір з панорамним склінням, який ідеально підійде під лаунж, кабінет або тренажерний зал. Цокольний поверх є повноцінним підвальним приміщенням / сховищем. Будинок має сучасний ремонт, авторський проект, повністю мебльований та укомплектований технікою.
Будинок оснащений газом, електрикою, центральним водопостачанням та каналізацією. Опалення забезпечується власною котельнею. Передбачено резервне живлення від генератора, що забезпечує автономність при блекаутах, а також роботу інтернету та водопостачання.
Будинок повністю мебльований та укомплектований необхідною технікою.
Будинок здається в оренду як для проживання, так і під офіс. Дозволено проживання з домашніми улюбленцями: великими та маленькими песиками, а також котиками.
Будинок розташований на закритій території з власним паркомісцем та гаражем. Ділянка доглянута, підїзд асфальтований. Сусіди респектабельні. На території є дитячі майданчики.
Розташований у тихому зеленому оточенні з виходом у сквер. Поруч знаходяться парк, дитячі майданчики, школи, садочки, ТРЦ та супермаркети Сільпо та Novus. До метро Либідська близько 11 хвилин пішки.
Будинок для тих, хто шукає статус, простір і тишу в самому серці столиці. Має сучасний ремонт, авторський проект, повністю мебльований та укомплектований технікою. Наявний генератор для автономності при блекаутах.
5 кімнат
з ремонтом
416 м²
3 сот
3 поверхи
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
генератор
391 219 грн
Звіринецька вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Просторий чотириповерховий будинок має дизайнерський ремонт. Планування включає: на першому поверсі сучасну кухню з обідньою зоною, спальню з власною ванною кімнатою (душова кабіна) та простору вітальню (50 м²). На другому поверсі розташовані чотири спальні кімнати, одна з яких головна спальня з власною ванною кімнатою та гардеробною, окрема ванна кімната та два балкони. Третій поверх має відкриту терасу з панорамними видами.
Будинок забезпечений автономним електропостачанням завдяки генератору, швидкісним оптоволоконним інтернетом та центральним газовим опаленням. Встановлені лічильники.
Будинок оснащений необхідними меблями та технікою, включаючи холодильник, ліжко, пральну машину, посудомийну машину.
Можливий торг.
Територія будинку включає доглянуту ділянку 10 соток із садом і газоном. Передбачено закрите паркування на три автомобілі. Окрема будівля містить генератор, технічні приміщення та кімнату для охорони з спальнею та санвузлом.
Будинок розташований лише за 10 хвилин їзди від центру Києва, поруч із Ботанічним садом, що забезпечує близькість до міської інфраструктури, включаючи школи, дитсадки, зупинки громадського транспорту, розважальні заклади та супермаркети.
Будинок розташований у престижному районі Києва, забезпечуючи комфортне та елегантне життя. Має два балкони та відкриту терасу з панорамними видами.
6 кімнат
з ремонтом
450 / 280 / 65 м²
10 сот
поверх 1 з 3
173 875 грн
Вільшанська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок має стильний дизайнерський ремонт. Планування включає кухню-вітальню, вітальню з каміном, санвузол на першому поверсі. На другому поверсі розташовані спальня, кабінет та санвузол. Третій поверх містить велику спальню та три гардеробні кімнати. Усі кімнати оформлені в унікальному стилі з використанням якісних матеріалів.
В будинку є всі необхідні інженерні комунікації, включаючи опалення, водопостачання та газ. Встановлені лічильники.
У будинку є вся необхідна техніка та меблі від відомих виробників, включаючи обладнання на кухні та все необхідне для комфортного життя.
Довгострокова оренда будинку. Умови оренди не вказані.
Будинок розташований на зеленій ділянці з вічнозеленими ялинками та ялівцем. На території є критий паркінг та відкритий басейн.
Будинок розташований в районі Ботанічного саду на Печерську, з чудовим видом на Печерські Липки. За 10 хвилин їзди на авто знаходиться Хрещатик. Поруч є магазин та відділення Нової Пошти.
Будинок пропонує поєднання зручності міста з атмосферою відпочинку у приватному будинку. З вікон відкривається вид на місто, зокрема на Печерські Липки. В будинку є камін.
4 кімнати
з ремонтом
240 м²
цегляна
поверх 1 з 3
347 750 грн
Редутна вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до довгострокової оренди вишуканий палац, що складається з двох будинків. Головний будинок має три поверхи: на першому поверсі розташована величезна вітальня та кухня з натурального дерева, на другому - затишна спальня з терасою та бібліотека, а на третьому - ще одна спальня з ванною та терасою. Гостьовий будинок включає кухню, вітальню та спальню. Квартира знаходиться у чудовому стані.
В будинку є вода, газ та опалення. Деталі щодо лічильників та інших комунікацій не вказані.
Кухня головного будинку виготовлена з натурального дерева та має обідній стіл для великих компаній. Детальна інформація про наявність іншої техніки та меблів не надана.
Довгострокова оренда. Умови оплати та вимоги до орендарів не вказані.
На території розташовані два будинки, гараж на 4 авто, безліч корисних приміщень, кілька романтичних зон для відпочинку та вражаючий ландшафтний дизайн. На даху головного будинку є величезна тераса з куточками для відпочинку та джакузі. Також є окремий вихід з гостьового будинку.
Будинок розташований у царському селі на вулиці Редутна. З тераси відкривається неймовірний вид на Батьківщину та Матір-Природу. Інформація про найближчі школи, дитсадки, магазини та зупинки громадського транспорту відсутня.
З тераси головного будинку відкривається неймовірний вид на Батьківщину та Матір-Природу. На даху будинку розташована тераса з джакузі. Квартира має багаторівневе планування та вихід на терасу.
6 кімнат
з ремонтом
800 м²
9 сот
поверх 1 з 3
генератор
130 406 грн
вулиця Менделєєва
Скопіювати посилання
Поскаржитися
#2978
Здається в оренду приватний будинок в центрі Києва, Печерському районі.
Є можливість поставити Ваш генератор та старлінк
Чудово підійде для сімї з дітьми, можливе проживання з домашніми тваринами.
Просторий, світлий та сучасний будинок, частично мебльований, з міською каналізацією та водопостачанням.
Є все необхідне для комфортної життя.
Зручна інфраструктура та транспортна розвязка. Поруч 2 станції метро Дружби народів та Лібідська.
Школа, дитячий садок, супермаркети та торговельний центр Ocean Plaza.
На території будинку є гараж на 2 автомобілі.
Альтанка з мангалом, сауна та зелена територія.
5 кімнат
з ремонтом
400 / 200 / 30 м²
7 сот
2 поверхи
можна з тваринами
14 000 грн
Яготинська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здається в оренду частина будинку у місті Київ, вул. Яготинська, 10.
Зручна локація з швидким доступом до основних транспортних маршрутів, поруч зупинки громадського транспорту та вся необхідна міська інфраструктура: магазини, супермаркети, аптеки, школи й сервісні заклади. Метро Звіринецька ти Либідська в пішій доступності. Є Газ.
Чудовий варіант для комфортного проживання або розміщення невеликого бізнесу в спокійному районі столиці.
Є місце для паркування авто.
2 кімнати
з ремонтом
40 / 25 / 10 м²
4 сот
1 поверх
173 875 грн
Вільшанська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда будинку в районі Ботанічного саду на Печерску. З Чудовим видом на Печерські Липки!
Просторий будинок площею 240 кв.м, розташований в елітному районі Липки. Ідеальний варіант для комфортного проживання з усіма зручностями та стильним дизайнерським ремонтом.
Опис:
Перший поверх: прихожа, кухня-столова з усім необхідним обладнанням, велика вітальня з каміном, санвузол.
Другий поверх: спальня, кабінет, санвузол.
Третій поверх: велика світла спальня і три гардеробні кімнати.
Усі кімнати оформлені в унікальному стилі з використанням якісних матеріалів. В будинку є вся необхідна техніка та меблі від відомих виробників ,є все необхідне для комфортного життя.
Зовнішня територія:
Зелена ділянка з вічнозеленими ялинками та ялівцем.
Критий паркінг.
Відкритий басейн.
Локація:
10 хвилин на авто до Хрещатика
5129
4 кімнати
з ремонтом
240 / 200 / 25 м²
2 сот
3 поверхи
2021 Рік будівництва
можна з тваринами
152 141 грн
Верхньогірська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ОРЕНДА СТИЛЬНОГО БУДИНКУ В ЦЕНТРІ ПЕЧЕРСЬКА
Пропонується на оренду, шикарний будинок у самому центрі Печерська.
Загальна площа — 230 м²
Ділянка — 7 соток
Будинок з продуманим плануванням і якісним сучасним ремонтом. Повністю укомплектований меблями та всією необхідною побутовою технікою.
Планування:
• Простора вітальня з каміном і виходом на затишну веранду
• Відкрита кухня з обідньою зоною
• 3 спальні, зокрема майстер-спальня з окремою ванною кімнатою, гардеробною та виходом на терасу
• Основний санвузол
• Гостьовий санвузол
• Санвузел біля сауни
• Гардеробна кімната
• Котельня
• Сауна
• Пральня
У будинку підключено газ і централізовану каналізацію.
Інтернет- оптоволокно
Додатково:
• Підвальне приміщення з сауною
• Кімната - бомбосховище
• Гараж на 1 автомобіль + додаткове місце для паркування
• Зона барбекю
Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, якість та затишок у центрі столиці.
Печерськ — один із найпрестижніших та найбезпечніших районів Києва.
Запрошуємо Вас на перегляд.
#31585287
4 кімнати
з ремонтом
230 / 130 / 30 м²
7 сот
2 поверхи
130 406 грн
Лубенська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок має 5 кімнат та 2 ванних кімнати. Ремонт - євроремонт.
Опалення здійснюється за допомогою власної котельні, що працює на газу. Також є центральна каналізація та газ. При блекауті працює опалення, інтернет та водопостачання.
Будинок пропонується без меблів. З побутової техніки є пральна машина, варильна панель, духова шафа та посудомийна машина. Вбудовані кухонні меблі.
Без комісії. Можлива оренда під офіс закритого типу. Домашні улюбленці не допускаються. Ціна оренди 3000 дол + комунальні послуги.
В будинку є гараж для однієї машини, сауна, баня. Також є кондиціонер.
В будинку є Wi-Fi.
5 кімнат
з ремонтом
210 м²
8 сот
3 поверхи
1 086 720 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок має багаторівневе планування. Перший поверх включає вітальню площею 186 м² з зоною кухні-їдальні площею 102 м² та виходом на терасу, а також санвузол. На другому поверсі розташовані 3 спальні з гардеробними та санвузлами, а також кабінет. Мансардний поверх містить 4 спальні з санвузлами та ігрову кімнату. Цокольний поверх обладнаний басейном, зоною відпочинку, фітнес-зоною, кухнею, кімнатою для персоналу, технічними приміщеннями та двома санвузлами. Будинок має авторський дизайн та знаходиться у чудовому стані.
В будинку встановлено кондиціонування, підігрів підлоги, систему очищення води. Також є супутникове телебачення та інтернет. Наявні всі необхідні комунікації: вода, газ, опалення.
Будинок укомплектований меблями та побутовою технікою.
Оренда будинку без комісії. Ціна оренди становить 25 000 у.е. на місяць.
Будинок розташований у зоні котеджної забудови. Зручна транспортна доступність.
Будинок має вихід на терасу. Наявний басейн, зона відпочинку та фітнес-зона. Гараж на 2 автомобілі. Ландшафтний дизайн території.
10 кімнат
з ремонтом
1400 м²
10 сот
3 поверхи
1 086 720 грн
Дубенська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
#33357
Елітний будинок у серці Звіринця | вул. Дубенська, 17
Пропонується на продаж розкішна приватна резиденція у одному з найпрестижніших та найзеленіших районів Києва — Звіринець. Будинок створений для повністю автономного, комфортного та безпечного життя, де кожна деталь продумана до дрібниць.
Планування та простір
Будинок має 3 повноцінні житлові поверхи та функціональний підвальний рівень, який слугує повноцінним укриттям.
1-й поверх
Просторий вхідний хол з гардеробною та санвузлом
Вітальня з каміном
Банкетна зала
Кухня з кухонним ліфтом
2-й поверх
3 майстер-спальні
Кожна зі своїм санвузлом та гардеробною
3-й поверх
3 дитячі спальні
Окремі санвузли та гардеробні
Масажна кімната
Кімната для няні
Півцокольний поверх
Гараж на 2 автомобілі
Кухня-вітальня
Вихід на терасу
Басейн з хамамом
Кімната для персоналу
Пральня
Холодильна (cold room)
Музична студія
Внутрішній вихід у гараж
Локація
Звіринець — це район для тих, хто цінує тишу, безпеку та статус. Тут поєднуються:
закрита малоповерхова забудова
велика кількість зелені
близькість до центру міста
сусідство з дипломатичними резиденціями та елітними маєтками
Вулиця Дубенська — тиха, непроїзна, ідеальна для приватного життя без міського шуму, при цьому з швидким доступом до Печерська та центральних магістралей.
Переваги
Повністю автономне проживання
Підвальний поверх-укриття
Зона SPA та відпочинку
Простір для великої родини
Ідеально для життя без необхідності залишати будинок
Це не просто будинок — це приватна резиденція рівня luxury у одному з найкращих районів Києва
6 кімнат
з ремонтом
1400 / 1200 / 200 м²
10 сот
3 поверхи
2016 Рік будівництва
173 875 грн
Вільшанська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
#30053 Пропонується в оренду стильний будинок преміум-класу, ідеальний для комфортної життя в центрі Києва.
Басейн, крита парковка
1-й поверх: простора кухня, гостина, санвузол, котельня.
2-й поверх: головна спальня, кабінет, ванна кімната.
3-й поверх: додаткова спальня
метро Звіринецька (колишня Дружби Народів).
Розвинена інфраструктура: поруч магазини, ресторани, фітнес-клуби, школи та місця для дозвілля.
4 кімнати
з ремонтом
260 / 130 / 20 м²
5 сот
3 поверхи
173 875 грн
Вільшанська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
#RR14339
Оренда елегантного будинку з басейном у серці Печерська!
Основні параметри обєкта:
Адреса: вул. Вільшанська, 33, Печерський район
Загальна площа: 260 м²
Цей стильний будинок включає 4 кімнати та оснащений всією необхідною побутовою технікою для максимального комфорту. Ремонт виконаний у світлих тонах, що створює затишну атмосферу, а для вашої зручності є крита парковка.
Планування:
- **Перший поверх:** кухня, вітальня, санвузол з душем, котельна.
- **Другий поверх:** спальня, кабінет, ванна кімната.
- **Третій поверх:** додаткова спальня.
Основні переваги:
- Зручне розташування у центрі міста: до станції метро Звіринецька (колишня Дружби Народів) всього 15 хвилин пішки або 5 хвилин їзди.
- Інфраструктура: близькість до магазинів, закладів харчування та розваг.
Запрошуємо вас на перегляд у зручний для вас час, щоб оцінити всі переваги цього чудового будинку!
Забронюйте перегляд вже сьогодні!
RR14339
4 кімнати
з ремонтом
260 / 116 / 34 м²
2 сот
3 поверхи
можна з тваринами
генератор
95 631 грн
Старонаводницька вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується фасадний цегляний будинок з функціональним плануванням, зручно під бізнес -1 лінія Печерська! В будинку 3 поверхи, 6 роздільних кімнат, 2 санвузли та укомплектована всім необхідним кухня. Будинок порожній и готовий для заселення! Перевагами будуть наявність великого паркування (до 10 автомобілів),газовий котел та наявність генератора, автоматичні ворота та відеоспостереження.Чудова транспортна розв"язка, автономна приватна теріторія в самому центрі міста!
6 кімнат
з ремонтом
167 / 130 / 17 м²
6 сот
3 поверхи
2000 Рік будівництва
можна з деякими тваринами
73 897 грн
вулиця Менделєєва
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок має 4 кімнати та 2 входи. Стан ремонту не вказаний, але зазначено, що меблі можуть бути доставлені, що свідчить про можливість адаптації під потреби орендаря. Також будинок ідеально підійде для офісу.
Опалення будинку газове.
Меблі можуть бути доставлені за домовленістю.
Довгострокова оренда. Розглядається як для проживання, так і під офіс.
Окремий будинок на Печерську. Парковка для авто у дворі.
Розташований біля метро Звіренецька та Либідська.
3 кімнати
з ремонтом
110 / 80 / 20 м²
10 сот
поверх 1 з 1
130 406 грн
Яготинська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда будинку у серці столиці з безперервним комунальним обслуговуванням!
Характеристики будинку:
Адреса: Печерськ, центр міста
Загальна площа: 230 м²
️ Кількість кімнат: 5
Санвузли: декілька
Будинок має дві поверховості, що додає йому функціональності як для житла, так і для бізнес-діяльності. Завдяки великим вікнам приміщення світле та просторе. Для вашої зручності є гараж на один автомобіль та можливість паркування у дворі для трьох машин.
Основні переваги:
- Центральне розташування: лише 10 хвилин пішки до метро "Дружби Народів".
- Безперебійне енергопостачання: світло не відключалося жодного разу.
- Комфортний мікроклімат: у кожній кімнаті встановлено кондиціонери.
- Газове опалення
️ Інфраструктура:
Район Печерськ славиться своєю розвинутою інфраструктурою — поряд магазини, ресторани та бізнес-центри. Все необхідне для комфортного життя або роботи знаходиться на відстані витягнутої руки. Будинок готовий до заселення завдяки якісному ремонту.
Запрошуємо оцінити всі переваги цього чудового будинку на перегляді! Звяжіться з нами для детальної інформації та запису на огляд!
RR13121
5 кімнат
з ремонтом
230 / 200 / 15 м²
5 сот
2 поверхи
2000 Рік будівництва
108 672 грн
бульвар Миколи Міхновського
Скопіювати посилання
Поскаржитися
#31155
Оренда 3-х поверхового будинку біля Батьківщини-Матері.
Пропонуємо в оренду унікальний будинок преміум-класу в самому серці Києва - поруч із памʼятником Батьківщина-Мати.
3 поверхи + цоколь
1-й поверх: вітальня із зоною їдальні та кухні;
2-й поверх: спальня, СПА кімната, з/вузол;
3й поверх: спальня, вбиральня, з/вузол, вихід на терасу;
тераса із зоною відпочинку;
цокольний поверх: гараж на 5 автомобілів, вбиральня, кімната охоронців, комора, з/вузол
Авторський дизайн у класичному стилі, укомплектований меблями та побутовою технікою
Кондиціювання, підігрів підлоги.
На території: Ландшафтний дизайн
Усі міські комунікації. Зона котеджної забудови
Зручна транспортна розвязка
Будинок у розкішному стилі : ексклюзивний інтерєр з розкішним декором , великі зали , тераси , сад. В будинку панує тиша.
Панорамний краєвид є родзинкою цього дому.
Ідеально підходить для : зйомок фільмів , кліпів , реклам , фотосесій ,проведення зустрічей , приватних подій , Fashion-показів , інтервʼю , презентацій та майстер-класів.
В будинку можна провести весільну церемонію або відзняти ранок нареченої.
5 кімнат
з ремонтом
700 / 120 / 45 м²
5 сот
3 поверхи
можна з тваринами
195 610 грн
Товарна вулиця, 14а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
#RR15556 Оренда будинку 260 м² | Печерськ, вул. Товарна, Київ
Здається в оренду сучасний будинок з новим ремонтом у Печерському районі Києва, на вулиці Товарна. Будинок розташований на закритій території, де знаходяться три будинки, що забезпечує приватність та безпеку. Ідеальний варіант для комфортного життя в центрі столиці.
Характеристики
* Загальна площа: 260 м²
* Площа ділянки: 2,5 сотки
* Кількість кімнат: 6
* Тип будинку: монолітний
* Опалення: індивідуальне газове
Планування
* Просторі житлові кімнати
* Функціональні зони для проживання та роботи
* Санвузли
* Господарські приміщення
Інженерія та оснащення
* Новий якісний ремонт
* Газ
* Центральне водопостачання та каналізація
* Генератор
* Відеоспостереження
* Сигналізація
* Два інтернет-провайдери
Локація
* Печерський район
* До метро «Звіринецька» — близько 1 км
* До магазину — 600 м
* Зручний доступ до центру міста
Зацікавив будинок? Звертайтесь в Royal Real Estate для отримання детальної інформації та організації перегляду у зручний для вас час.
Код об’єкта: #RR15556
6 кімнат
з ремонтом
260 / 160 / 40 м²
2 сот
3 поверхи
2015 Рік будівництва
1 086 720 грн
Дубенська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок має 3 поверхи + цоколь і перебуває в ідеальному стані. Інтерєр виконаний у стилі неокласики з дорогим оздобленням. Планування включає 8 просторих спалень з власними санвузлами та гардеробними, розкішну залу-їдальню, 2 кухні та зону відпочинку з басейном.
Будинок обладнаний газовим опаленням, системою кондиціонування та має безперебійне живлення.
Вартість оренди становить 25 000 $ на місяць, без комісії. Також можливий продаж за 7 000 000 $.
Будинок розташований на ділянці 10 соток з доглянутою територією. На території є гараж на 2 автомобілі та будиночок охорони.
Будинок розташований на Печерських пагорбах.
8 кімнат
з ремонтом
1400 м²
10 сот
4 поверхи
173 875 грн
Вільшанська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок вирізняється комфортною зоною відпочинку з басейном та зручним розташуванням у центрі міста. Ремонт виконаний у світлих тонах, що створює затишну та приємну атмосферу. Будинок повністю укомплектований необхідною побутовою технікою для комфортного проживання. Планування включає кухню, вітальню, санвузол з душем та котельню на першому поверсі; спальню та кабінет на другому; окрему спальню на третьому. Стан ремонту - авторський проект.
Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, каналізацію септик та центральний водопровід. Є опалення.
Будинок повністю укомплектований необхідною побутовою технікою для комфортного проживання, зокрема пральною машиною, холодильником, варильною панеллю, духовою шафою та посудомийною машиною. Також є телевізор.
Можна іноземцям, можна з дітьми.
Будинок розташований у престижному Печерському районі Києва. Є зона відпочинку з басейном, крита парковка для автомобіля, альтанка, мангал, автонавіс та охорона території. Є балкон та душова кабіна.
Будинок розташований у центральній частині міста з зручним доступом до всієї необхідної інфраструктури: магазини, кафе, ресторани, школи, медичні заклади. Станція метро Звіринецька знаходиться за 15 хвилин пішки або 5 хвилин на автомобілі.
Будинок готовий до заселення. Є басейн, крита парковка, зручне розташування у центрі міста. Ремонт виконаний у світлих тонах. Є швидкісний інтернет.
4 кімнати
з ремонтом
260 м²
6 сот
3 поверхи
347 750 грн
Лубенська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок має дизайнерський ремонт на 1-2 поверхах, а 3-й поверх готовий для надання йому індивідуального характеру. Планування включає кухню-студію площею 75 м².
В будинку є ліфт. Інформація про опалення, водопостачання та електрику не надана, але є підземний гараж та укриття.
Будинок продається з меблями. Також є сауна та пральна кімната.
Будинок розташований на власній ділянці 4 сотки, що забезпечує приватність. Є підземний гараж, сауна, пральна кімната, укриття та ліфт.
Розташований на престижній Чорній Горі в Печерську, будинок оточений тишею та зеленню, але знаходиться близько до центру. До метро Звіринецька - 7 хвилин, до метро Либідська - 10 хвилин. Супермаркет Novus знаходиться за 5 хвилин.
Будинок створений для тих, хто цінує спокій і приватність, але любить столичний ритм. Є можливість насолоджуватися ранковою кавою на терасі або вечірнім відпочинком у власному домі без зайвих очей.
5 кімнат
з ремонтом
420 м²
4 сот
3 поверхи
можна з деякими тваринами
генератор
195 610 грн
Товарна вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок в оренду, вул. Товарна
Загальна площа — 260 м².
Монолітний будинок з новим ремонтом. Підійде як для комфортного проживання, так і під офіс закритого типу.
Характеристики та оснащення:
газ
генератор
система відеоспостереження
охоронна сигналізація
підключені два інтернет-провайдери
Локація:
станція метро «Звіринецька» — близько 1 км
супермаркет NOVUS — 600 м
Будинок розташований у зручному районі з гарною транспортною доступністю.
6 кімнат
з ремонтом
260 / 180 / 30 м²
3 сот
3 поверхи
можна з деякими тваринами
генератор
108 672 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок має 2 поверхи. Планування включає кухню, вітальню з каміном та високими стелями, велику обідню зону, окрему кімнату, яку можна облаштувати під кінозал, гостьовий санвузол, пральню, гардеробну та технічне приміщення на першому поверсі. На другому поверсі розташовані 3 спальні (одна з них майстер-спальня) та 2 санвузли. Ремонт виконано за авторським проєктом.
Будинок опалюється електричним та твердопаливним котлами (газу немає). Каналізація централізована, водопостачання забезпечується власною свердловиною. У котеджному містечку є генератор, який забезпечує всі будинки електрикою під час блекаутів. Також працює інтернет та водопостачання під час блекаутів.
Будинок мебльований. Наявна побутова техніка: пральна машина, сушильна машина, холодильник, варильна панель, духова шафа, плита. Також є швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi.
Можливе проживання з маленьким собакою (до 10 кг).
Котедж розташований у закритому котеджному містечку Azimut River Club з виходом на канал. На території містечка є генератор, що забезпечує електроенергією всі будинки. Також на території є лаунж-зона та басейн. Є проєкт на будівництво гостьового будинку з банею. Передбачено автоматичні ворота. Є критий гараж на дві машини та котельня. Багато місця для зберігання речей.
Котедж розташований поруч з базою відпочинку Lake Village.
Будинок має балкон, ванну, камін, підігрів підлоги, душову кабіну, басейн та терасу. Встановлено кондиціонер.
4 кімнати
з ремонтом
400 м²
12 сот
2 поверхи