Міська Околиця

немає будинків в процесі
8 будинків
здано з 2010
1 проєкт
заміського типу
Новобудови забудовника Міська Околиця у Львові
Інші забудовники
Про будівельну компанію Міська Околиця

Будівельна компанія «Міська околиця»: доступне житло у Львові та передмісті

Підприємство «Міська околиця» спеціалізується на будівництві якісного доступного житла у Львові та передмісті. Об’єкти відповідають українським та європейським екологічним стандартам, а головний акцент забудовник робить на енергозбереженні в багатоповерхових будівлях. БК «Міська околиця» підтримує партнерські відносини з успішними будівельними підприємствами України і регулярно бере участь у міжнародних виставках і презентаціях.

Які новобудови пропонує забудовник «Міська околиця»?

Більшість об’єктів забудовника – сучасні багатоквартирні житлові комплекси економ- і комфорт-класу, побудовані в районах із розвиненою інфраструктурою (Сихівський, Шевченківський та ін.). Будинки зводяться з якісної цегли, в квартирах передбачене індивідуальне опалення. Крім того, забудовник будує котеджні містечка.

Вибираючи новобудови «Міська околиця», ви можете розраховувати на:

  • комфортне планування квартир та затишні прибудинкові території з паркінгом;
  • максимально доступні ціни на нерухомість в ЖК «Міська околиця». В планах забудовника – втілити мрію українців про доступне житло;
  • швидку реалізацію масштабних проєктів.

Забудовник регулярно пропонує покупцям знижки на квартири чи будматеріали компаній-партнерів. Отримати детальну інформацію про діючі акції, а також побачити фото з будівельних майданчиків можна на офіційному сайті БК «Міська околиця».

Більше
Менше