Мій Дім

2 будинки
в процесі
6 будинків
здано з 2010
2008
рік заснування
Новобудови забудовника Мій Дім у Львові
Інші забудовники
Про будівельну компанію Мій Дім

Інформація про забудовника

Будівельна компанія ТОВ «Мій дім» з’явилася 2008 року – у її витоків стояв колектив досвідчених спеціалістів у галузі нерухомості. Сьогодні підприємство працює у кількох напрямах: передпроєктна діяльність, проєктування, будівництво, реалізація та експлуатація готових об’єктів.

Які об’єкти пропонує будівельна компанія «Мій дім» у Львові?

Забудовник спеціалізується на зведенні стильних багатоповерхових житлових комплексів (в експлуатацію здано близько десяти об’єктів) у столиці Західної України. Будівництво здійснюється з урахуванням потреб сучасних городян, використовуються якісні будматеріали від європейських виробників. Як свідчать відгуки про будівельну компанію «Мій дім», земельні ділянки використовуються максимально ефективно.

Інші особливості продажу квартир у новобудовах «Мій дім»

  • Можливість брати участь у розробці майбутньої квартири – вирішуйте самі, яка площа має бути у кожної кімнати і який дизайн вибрати! За бажанням клієнта, забудовник здає квартири в новобудовах «під ключ».
  • Здача об’єктів компанії «Мій дім» відбувається строго в зазначені терміни.
  • Багаторівнева система контролю якості будівництва.
  • Можливість купити квартиру в розстрочку від забудовника (юридичний відділ компанії розробить для кожного покупця індивідуальну систему кредитування).

Забудовник «Мій дім» в м. Львів: ціни, проєкти, відгуки

Ознайомитися з деталями продажу квартир від БК «Мій дім» ви можете на офіційному сайті забудовника. Там ви також знайдете інформацію про актуальні знижки та акції, фотографії збудованих ЖК і відгуки про компанію «Мій дім» у Львові.

Більше
Менше