Ціни на типові проекти містечка
Ціни від забудовника станом на 21.07.2020
Повідомити про неточність
Котеджі
Розташування
вул. Дніпровські пороги
Повідомити про неточність
Майдан Героїв
25 хв
55 хв
Характеристики
Повідомити про неточність
Тип
котедж
Розмір території
42 га
Стіни
газоблок
Кількість ділянок
400
Розмір ділянки під котедж
6 соток
Утеплення
пінопласт
Опалення
газовий котел
Водопостачання
індивідуальне
Каналізація
централізована
Закрита територія
так, під охороною
Дивитись все
Статус будівництва будинків
Оновлено 19.06.2020: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Тип В проекті Будуються Збудовані
Котеджі 394 0 6
Про котеджне містечко
КМ Європа ще шукають як Європа
Повідомити про неточність

Європейська якість життя доступна не тільки в столиці, а й в інших містах України. Охочим купити будинок у КК «Європа» в селищі Сонячне від забудовника «Бородинка» обіцяють гідні умови зовсім поруч з м. Запоріжжя. На офіційному сайті є фото й описи 10 типів планувань, можна також замовити індивідуальний проект. Під час будівництва використані високоякісні, екологічні матеріали. Сама забудова, органічно вписавшись у природний ландшафт, поєднує переваги життя в мегаполісі й за містом.

Котеджний комплекс «Європа» під Запоріжжям займає площу 42 га, що розрахована на 433 одно-двоповерхових будинки з 3-5 житловими приміщеннями та прибудинковою територією 6 соток. Забудова знаходиться поблизу Бородинського мікрорайону, що означає доступність інфраструктури міста. Саме ж селище Сонячне вважається екологічно благополучним.

«Європа» - котеджний комплекс з пунктами охорони, парковою зоною, дитсадком, ігровим майданчиком, міні-готелем, кафе, спортивно-оздоровчим центром.

До об’єкту підведені комунікації: центральна каналізація, газо- й електропостачання, водогони з технічною і питною водою. Передбачені телефонні лінії, інтернет і кабельне телебачення. Обслуговувати КК на вул. Дніпровські пороги в сел. Сонячне буде власна служба експлуатації та охорони. Жителі підписують з кооперативом договір і правила проживання, які відповідають європейським. На форумах такі стандарти отримують позитивні відгуки.

У КК «Європа» продаж будинків здійснюється за рахунок пайового фонду, який складається з членських, цільових, пайових та інших внесків. Спочатку потрібно оплатити 30% вартості нерухомості, 70% ціни на будинки покупці оплачують поетапно до закінчення будівництва.

Дивитись все
Разом з цим КМ переглядають