КМ Сокольники

Розташування
вул. Сумська / вул. Дерев'янка
30 хв
10 хв
40 хв
10 хв
30 хв
10 хв
Згорнути
Характеристики проєкту
Статус будівництва будинків
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Котеджі 0 0 72
Таунхауси 0 0 8
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Таунхауси в П'ятихатках
Продається та будується
Таунхауси в П'ятихатках
Від 3.6 млн грн
Продається та будується
Перемога
15 хв
КМ Данилівський
Продажі ведуться
Мала Данилівка
КМ Данилівський
Від 3.91 млн грн
Продажі ведуться
Перемога
5 хв
КМ River Park
Продається та будується
КМ River Park
Від 1.4 млн грн
Продається та будується
Перемога
10 хв
КМ WHITEWOOD
КМ WHITEWOOD
Перемога
10 хв
Ще про цей проєкт
Про проєкт
КМ Сокольники ще шукають як Сокольники, Сокольнікі

Купити будинок у КМ «Сокольники» в м. Харків від забудовника – означає, забезпечити собі і своїм дітям комфортне й безпечне проживання в престижній частині міста. Запропоновані тут котеджі й таунхауси побудовані в безпосередній близькості від паркової зони, при цьому звідси можна швидко потрапити в центральну частину населеного пункту.

Котеджне містечко «Сокольники» під Харковом розташоване на території однойменного селища приватної забудови. Це місце більше за інші підходить для зведення престижної нерухомості, і приваблює тих, хто готовий заплатити більше за чисте повітря і близькість до природи. У ході будівництва КМ проведено комплексний благоустрій території.

У 3 хвилинах ходи розташований спортивно-оздоровчий клуб «Тетра», на в'їзді в селище – станція техобслуговування автомобілів і автомийка. Недалеко від КМ будують п'ятизірковий готель з кафе й ресторанами, басейном і СПА-зоною.

«Сокольники» – котеджне містечко, в якому забудовник пропонує покупцям різноманітні варіанти житла, що відрізняються між собою вартістю будинків, поверховістю, кількістю кімнат і архітектурним стилем. Поруч з кожним котеджем передбачена наявність прибудинкової території, яку власники житла зможуть використовувати для облаштування саду або інших цілей.

Оскільки частина помешкань уже продана, на міських форумах можна знайти відгуки тих, хто готовий поділитися своєю думкою про переваги й можливі недоліки цього котеджного містечка. Детальні умови, на яких здійснюється продаж будинків у КМ «Сокольники», ціни на нерухомість можна подивитися на офіційному сайті об'єкта. Там же представлені карта території, план забудови, проєкти помешкань, фото й інші відомості, що стануть у пригоді покупцям.