Розташування
вул. Андрія Малишка, 1б
Повідомити про неточність
Славутич
30 хв
Осокорки
30 хв
Вирлиця
35 хв
Згорнути
Характеристики
Повідомити про неточність
Статус будівництва будинків
Оновлено 14.02.2019: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Таунхауси 0 0 36
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим КМ переглядають
Поруч із КГ Пролисок Плюты
Про котеджне містечко
КМ Пролісок Плюти ще шукають як КГ Пролисок Плюты
Повідомити про неточність

Котеджне містечко «Пролісок Плюти» в Конча-Заспі знаходиться в селі Плюти Обухівського району в тридцяти кілометрах від Києва. Поруч розташована зупинка автобуса, є зручна транспортна розв'язка.

В околицях прекрасна екологія, біля новобудови сосновий ліс, поблизу протікає Дніпро і ріка Козинка. По сусідству безліч місць для відпочинку та заняття спортом, що є важливим аргументом для того, хто збирається купити таунхаус в КМ «Пролісок Плюти» в с. Плюти від забудовника в якості місця постійного проживання.

Технічні характеристики

Новобудова на вул. Андрія Малишка, 1б складається з тридцяти шести таунхаусів, гаражів і дворівневого надземного паркінгу. «Пролісок Плюти» – котеджне містечко сучасного типу, в якому вдало поєднуються переваги життя на природі і можливості, що надані використанням у ході будівництва перспективних технологій.

Зовнішні стіни з газобетонних блоків облицьовані цеглою. Енергозберігаюче скління вікон дозволяє значно знизити вартість опалення та кондиціонування.

Передбачена можливість використання підвалів як більярдних, винних льохів, саун, а також в інших цілях.

Інфраструктура

На території новобудови є тренажерний зал, дитячий майданчик і кабінет сімейного лікаря. Організовано комунальне обслуговування і цілодобова охорона. Прокладено проїзди і пішохідні доріжки. Висаджені декоративні чагарники, дерева і газони, роботи виконані з елементами ландшафтного дизайну. Встановлено зовнішнє освітлення.

Параметри житла

Пропоновані до реалізації таунхауси мають сучасні планування. Вони підключені до міської каналізації, мають водопостачання від двох свердловин, які оснащені системою очищення води. У будинку підведені газ і електроенергія, встановлені прилади обліку, є підключення до швидкісної мережі Інтернет.

В офісі компанії за адресою, яка вказана на офіційному сайті, здійснюється продаж таунхаусів в КМ «Пролісок Плюти». Ціни та численні фото новобудови також опубліковані на сайті.

З відгуками людей, котрі встигли придбати житло в новому котеджному містечку, можна ознайомитися на сторінках тематичних форумів.

Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування