КМ Паркове

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Все продано
Збудовано

КМ Паркове

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Все продано
Збудовано
Ціни на типові проєкти містечка
Вказати неточність
Проєкт від:
Розташування
Львів Наукова вул. Янева, 10
Вказати неточність
Генплан
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Вказати неточність
Дивитись всі
Статус будівництва
Оновлено 04.12.2018
Вказати неточність
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Котеджі
В проєкті 0 Будуються 0 Збудовані 27
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із Котеджне містечко Паркове
Про проєкт
КМ Паркове ще шукають як Котеджне містечко Паркове
Вказати неточність

До уваги покупців пропонується котеджне містечко, розташоване по вулиці Янева, 10 в зеленому Франківському районі міста Львів. Це містечко розташувалось біля парку Горіховий гай і спортивного комплексу Динамо. В проєкт увійшло тридцять два котеджі, а також двоповерховий житловий дім. Демократична вартість і великий вибір багатокімнатності житла дозволяє купити квартиру в КМ Паркове в м. Львів від забудовника Екополіс без посередників і додаткових націнок. Територія містечка облаштована. Вона закрита від сторонніх надійним огородженням і головний заїздом. По всій території зустрічаються буйні зелені насадження. Для створення живописного ансамблю передбачено три архітектурних зони з однотипними котеджами.

Всього на вибір потенційних клієнтів представлено три типа забудови. Перший та другий – це двоповерхові будинки з вбудованим гаражем, а також групи зблокованих домів на дві-три-чотири частини. Третій варіант представляє собою ансамбль з п’яти приміщень на три рівня, включаючи цокольне приміщення с гаражем на два авто. За кожним котеджем є закріплена ділянка. Котеджне містечко «Паркове» у Львові облаштоване дитячим та спортивним майданчиком, парковкою для гостей, охороною, місцем обслуговування території та вивезення відходів. Поряд знаходиться тенісний корт, стадіон, тир, зал для занять боротьбою, а також клуб стрільби з лука.

Паркове - котеджне містечко, для будівництва якого були застосовані високоякісні матеріали: керамічна цегла, утеплювач, декоративна штукатурка. Кожен котедж оснащений енергозберігаючими вікнами, дверима для протипожежної безпеки, а також системою індивідуальної подачі тепла. За бажанням мешканці можуть облаштувати мансардній поверх під дахом. Дізнатись інформацію про хід будівництва і продаж квартир в КМ Паркове, ціни та актуальні пропозиції можна на офіційному сайті компанії. Тут є фотографії з будівельного майданчика. Також в мережі легко знайти відгуки про котеджі та його забудовника.

Дивитись всі