Ціни на типові проєкти містечка
Ціни від забудовника станом на 04.01.2022
Повідомити про неточність
Гривня
Долар
Розташування
Повідомити про неточність
Перемога
10 хв
30 хв
Олексіївська
10 хв
35 хв
23 Серпня
15 хв
40 хв
Згорнути
Характеристики проєкту
Повідомити про неточність
Статус будівництва будинків
Оновлено 03.10.2019: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Котеджі 0 0 4
Таунхауси 0 0 32
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із КМ Молодежная резиденция
Про проєкт
КМ Молодежная резиденция ще шукають як Молодіжна Резиденція
Повідомити про неточність

Пропозиція купити будинок у КМ «Молодежная резиденция» у с. Черкаська Лозова від забудовника може зацікавити тих, хто хоче переїхати жити в передмістя, але не готовий відмовлятися від міського комфорту. Тут покупцям пропонують окремі котеджі й квартири-таунхауси економ-класу з різною кількістю кімнат у будинках висотою в 2-3 поверхи.

Побудоване котеджне містечко «Молодежная резиденция» під Харковом у Дергачівському районі. Близькість Кільцевої дороги сприяє ідеальній транспортній доступності цього житла, дозволяючи швидко діставатися до Харкова й необхідних об'єктів інфраструктури. Також власники автотранспорту можуть використовувати для пересування проспект Людвіга Свободи, вулицю Клочківську, Білгородське шосе. Зважаючи на всі переваги КМ, вартість будинків тут доволі низька.

«Молодежная резиденция» – котеджне містечко, що займає упорядковану в ході будівництва площу в 17 га. Представлені тут котеджі й таунхауси мають прибудинкову територію розміром до 20 соток. На ділянці є можливість розбити квітник, створити газон або ж облаштувати невелику грядку. Крім житлових будинків, побудовані гаражні бокси.

Продаж будинків у КМ «Молодежная резиденция», ціни на які можна порівняти з вартістю міських квартир, дозволяє придбати побудоване і вже придатне для проживання житло. Фото та планування котеджів і таунхаусів, умови реалізації нерухомості розміщені на офіційному сайті проєкту. Корисними в інформаційному плані можуть виявитися форуми, на яких можна знайти відгуки про об'єкт. Їх публікують ті, хто вже придбав тут помешкання і знає особливості й переваги котеджного містечка.