Ціни на типові проєкти містечка
Ціни від забудовника станом на 05.01.2022
Повідомити про неточність
Гривня
Долар
Всі
Збудовані
В проєкті
Розташування
Повідомити про неточність
Характеристики проєкту
Повідомити про неточність
Статус будівництва будинків
Оновлено 05.01.2022: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Котеджі 114 2 36
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Ще про цей проєкт
Про проєкт
КМ Княжий Хутор ще шукають як Княжий Хутір
Повідомити про неточність

Котеджне містечко «Княжий Хутір» розташувалося серед лісів первозданної природи Полісся в 72 кілометрах від Києва. Оточений лісом, поруч з річкою Ірша, воно представляє собою ідеальне місце для сімейного відпочинку і житла. Проєктом передбачено будівництво 111 будинків з бруса в одному з шести планувань: «Економ», «Затишок», «Стандарт», «Комфорт», «Еліт» і «Ніколь».

«Княжий Хутір» являє собою автономне містечко закритого типу з широкими вулицями, дитячим майданчиком, парком і магазином. Проєкт несе в собі клубну ідею, яка полягає в тому, що земельні ділянки окремо продаватися не будуть. Всі будинки в містечку будуть побудовані з дерева — оциліндрованого бруса. Причому виробництво і попередня збірка буде проходити за територією містечка, а на ділянці буде проведена фінальна збірка і обробка, що дозволить скоротити до мінімуму шумові навантаження на сусідів.

Інфраструктура

КМ «Княжий Хутір» розташоване на околиці села Новоселиця Житомирської області. Це екологічно чиста місцевість в 2 км від траси Е373. До Житомира 1 година 40 хвилин їзди, до Києва — 2 години.

Для любителів сплавів на річці Ірша можливий каякінг. Також це відмінне місце для риболовлі та кемпінгу. У 500 м від будинку через ліс знаходиться ресторанний комплекс «Лісовичок». За 20 хвилин на авто ви потрапите на Малинський кар'єр з чистою водоймою для купання.

Найближче велике містечко — Малин, до якого 25 хвилин їзди. Тут є супермаркети, поштові та банківські відділення, міський парк культури і відпочинку Миклухо-Маклая, лікарня та медичні стоматології. Для дітей тут відкриті п'ять шкіл, ліцей імені Ніни Сосніної і НВК. Найменших з радістю приймуть в один з восьми дитячих садків міста.

В іншій стороні також на відстані 20 хвилин є смт Пісківка. Тут до ваших послуг залізнична станція, парки, супермаркети, кілька шкіл, гімназія та дитячі садки. Якщо потрібна буде лікарська допомога — Пісківці працює лікарня.

Комплектація

  • в будівництві стін кожного будинку будуть використані оциліндровані колоди сосни і елементи з дуба

  • дах може бути виконаний з черепиці, металочерепиці, ондуліна — залежить від переваг покупця

  • металопластикові вікна (можлива установка вікон з дерева під склопакет), вхідні двері — металеві

  • після покупки будинку в комплексі «Княжий Хутір» забудовник готовий допомогти в подальшому облаштуванні, а саме: реєстрація права власності на землю і будинок, підключення до центрального водопостачання, зведення сауни або гостьового будинку, посадка дерев та облаштування ландшафту, установка сигналізації з виведенням на пульт охорони, установка каміну, установка вбудованих меблів, установка дерев'яних альтанок і лавок, підключення супутникового телебачення, будівництво парканів і воріт, викачка ям