Ціни на типові проєкти містечка
Ціни від забудовника станом на 24.12.2020
Повідомити про неточність
Котеджі
Розташування
Повідомити про неточність
Житомирська
15 хв
Академмістечко
15 хв
Святошин
15 хв
Згорнути
Характеристики
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва будинків
Оновлено 24.12.2020: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Котеджі 0 34 111
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про це КМ
Про котеджне містечко

Котеджне містечко «Зелений Бульвар» у Білогородці Києво-Святошинського району знаходиться поруч з перетином вулиці Шевченка і вулиці Лікарська. Неподалік зупинка автобуса, відстань до Кільцевої дороги чотирнадцять кілометрів. Жителі містечка можуть користуватися послугами кількох магазинів, зокрема продуктових. Неподалік знаходиться школа, дитячий садок, лікарня.

В околицях новобудови прекрасна екологія, поблизу немає промислових підприємств і галасливих жвавих автодоріг. Такі переваги місцевості спонукає багатьох інвесторів, яких приваблює здоровий спосіб життя, купити будинок в КМ «Зелений Бульвар» в с. Білогородка від забудовника «Євродім».

Особливості КМ

Новобудова відноситься до нерухомості комфорт-класу. В ході будівництва використовуються дві технології – канадський метод зведення котеджів з SIP-панелей, а також класична технологія зі зведенням стін з газобетонних блоків. Обидва варіанти забезпечують максимальну економію тепла, що позитивно впливає на вартість опалення.

«Зелений Бульвар» – котеджне містечко, яке спроєктовано в єдиному архітектурному стилі. Він споруджується в кілька черг. Будинки забезпечуються потужним восьмікіловаттним введенням трифазної електромережі і підключаються до центрального водопроводу, в кожен котедж заводиться високошвидкісний інтернет.

Параметри і продаж котеджів

На території комплексу влаштовані зручні проїзди, організовані асфальтовані під'їзні шляхи. Кожен котедж розташовується на окремій обгородженій ділянці площею 5,5-7,5 соток, в комплекті з якою здійснюється продаж будинків в КМ «Зелений Бульвар». Ціни житла також залежать від його планування.

Забудовник пропонує придбати комфортабельні котеджі і дуплекси: можна вибрати одноповерховий або двоповерховий варіант, вартість якого включає:

  • енергозберігаюче скління вікон;
  • утеплений дах з металочерепиці;
  • металеві вхідні двері.

 За бажанням покупця проводиться ремонт «під ключ».

Фото наявних проєктів опубліковані на офіційному сайті. У соцмережах і на форумах можна прочитати відгуки про якість виконуваних робіт.

Дивитись все
Разом з цим КМ переглядають
Поруч із КМ Зелений Бульвар
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування