Розташування
вул. Кавказька, 26
Повідомити про неточність
ТЦ «Південний»
10 хв
30 хв
ТЦ «Скриня»
15 хв
25 хв
Палац Спорту
15 хв
40 хв
Згорнути
Характеристики
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва будинків
Оновлено 30.10.2020: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Тип В проекті Будуються Збудовані
Таунхауси 0 0 5
Акції та спецпропозиції забудовників
Про котеджне містечко
Таунхауси „Династія“ ще шукають як КМ Династія
Повідомити про неточність

Таунхауси «Династія» у Львові будуються в тихому місці, в оточенні зелених насаджень, неподалік від вулиці Городоцька – однієї з найважливіших транспортних магістралей міста.

Житловий комплекс «Династія» по вул. Кавказька, 26 знаходиться поруч з важливими об'єктами соціально-побутової інфраструктури і поєднує в собі переваги заміського і міського життя. Відстань до Ратуші становить близько шести кілометрів, які можна подолати на громадському транспорті за п'ятнадцять хвилин.

Таунхауси «Династія» – житловий комплекс, у ході будівництва якого використовуються сучасні екологічно чисті матеріали. Стіни будівель виконуються з високоякісних керамоблоків словацької фірми Leier, які по тепловим параметрам відповідають стіні зі стандартної цегли завтовшки два метри. Фасади Baumit утеплюються мінеральною ватою.

Кожна будова обладнана газовим двоконтурним конденсаційним котлом Viessmann і стабілізатором напруги. У темний час доби працює вуличне освітлення від акумуляторів, які вдень заряджаються від сонячних батарей. Фотографії, що опубліковані на тематичних форумах, свідчать про високу якість будівельних робіт. Там же, на форумі, можна знайти відгуки людей, які вже встигли інвестувати свої заощадження у новий житловий проект.

Купити таунхаус у ЖК «Династія» в м. Львів від забудовника Valens Development можна в офісі продажу. Потенційним покупцям пропонуються 4-кімнатні таунхауси бізнес-класу з добре продуманими плануваннями, які обладнані всім необхідним. Енергозберігаючі вікна з п'ятикамерного профілю та двокамерними склопакетами зменшують вартість комунальних послуг. На першому поверсі укладені теплі підлоги.

Уточнити умови, відповідно до яких здійснюється продаж таунхаусів у ЖК «Династія», ціни і можливі варіанти оплати можна за телефоном, що вказаний на офіційному сайті.

Дивитись все
Разом з цим КМ переглядають
Поруч із Таунхауси „Династія“
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування