Продаж квартир від забудовника
Ціни вказані при 100% оплаті з урахуванням усіх знижок станом на 21.10.2020
Повідомити про неточність
42 450 грн/м²
Статистика
Дата введення:
4 кв. 2020
Розташування та генплан
пров. Успенський, 11
Повідомити про неточність
можете обрати будинок
Клубний будинок Pierre генплан
Соборна площа
5 хв
14 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Документи
Станом на вересень 2019
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 02.10.2020: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
Клубний будинок Pierre ще шукають як Клубний будинок П'єр, Клубний будинок Пьєр, ЖК Легент хауз, Дім легенд
Повідомити про неточність

Клубний будинок Pierre будують у центральній історичній частині Одеси. У формат клубного будинку вкладено ідею невеликої кількості квартир та відсутності щільної населеності будівлі.

Житловий комплекс Pierre примітний декоративними елементами в оформленні фасадів з посиланнями до архітектури відродження: пілястрами, зовнішніми підвіконнями, міжповерховими карнизами, кронштейнами та іншими архітектурними формами. Також у комплексу буде житлова мансарда з вітражними вікнами та балкони з кованими металевими огорожами.

Інфраструктура

Розташування Pierre — важлива деталь, адже комплекс розташований у пішому доступі від Дерибасівської, в оточенні пам'яток архітектури та улюблених місць прогулянок туристів і мешканців міста. Вікна комплексу будуть виходити на центр міста та Старобазарний сквер. В окрузі десятки ресторанів, барів та пабів, які відомі одеситам та гостям міста.

Купити продукти біля будинку майбутні мешканці зможуть в одному з супермаркетів: 5 хвилин до «Сантима», 8 до «Ненажери», 10 хвилин до «Таврії В», 12 хвилин до «Два Кроки», «АТБ» та «Копійки». Також поруч легендарний ринок «Привоз», до якого пішки 11 хвилин.

Якщо потрібен дитячий садок або дошкільний центр — є з чого обирати: біля будинку дитячий садок №14, 7 хвилин до садка «Апельсин», 9 хвилин до дитячого садка з яслами №253 та приватного дитячого садка «Анава+», 15 хвилин до дитячого садка з яслами №276. У доросліших дітей буде вибір з центральних шкіл та ліцеїв, наприклад таких як школа №68, №58, №117, №39, №79, №99, №47, Одеського театрального ліцею або Одеського професійного ліцею будівництва та архітектури.

Для занять спортом за хвилину від Pierre спортивний зал «Стрекоза», трохи далі — «Фітнес Леді Одеса», Liberty Lady's Class, NZT48 з басейном, «Железяки та Бантики», «Мангуст» та Smile. Прогулятися можна старими вулицями міста або в одному з найбільших парків міста — Парку ім. Тараса Шевченка, до якого пішки 20 хвилин.

Особливості

  • 14 хвилин пішки до центру міста, хвилина до транспортної розв'язки

  • закрите від авто та сторонніх подвір'я

  • багаторівневий підземний паркінг

  • цокольний та два нижніх поверхи відведені під комерційні приміщення

  • поруч декілька парків та скверів, парк розваг та Одеський зоопарк

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із Клубний будинок П'єр
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування