Ключі на руках! Перегляди у зручний для Вас час. Терміновий продаж дворівневої квартири в клубному будинку за адресою Гоголівська 47. Стан після будівельників. Дизайн проект в подарунок! Територія, що охороняється, підземний паркінг, власна тераса на даху. Клубний будинок преміум класу на 63 квартири. Будинок розташований в центрі ділового Києва, в престижному тихому кварталі поруч з парком, все необхідне для затишного життя, у пішій доступності Львівська площа, Павлівський сквер, 15 хвилин пішки Золоті Ворота. Лаундж-тераса і кафе на даху. Ліфти преміум класу - пасажирський і двосторонній вантажний - KONE MonoSpace (Фінляндія). Доступ до паркінгу з будь-якого поверху за допомогою ліфта. Торг!

Гоголівська вул., 47

ФОТО РЕАЛЬНІ, не дизайн проект Продається квартира-студія 80 м2 Клубний будинок в центрі міста вул. Гоголівська 47, перетин з вул. Січових Стрільців 2 поверх 14-ти поверхового будинку На даху будинку облаштована тераса за панорамою 360 градусів на історичний центр міста Також в будинку є дворівневий підземний паркінг. Продаються 2 СМАРТ квартири по 40 м2, які зараз обєднані в єдиний простір і використовуються як офіс. Зроблений якісний ремонт в світлих тонах, окремі сан вузли в кожній із квартир. Можливо і надалі використовувати як офіс, а можливо переобладнати в дві окремі квартири і здавати в довгострокову або подобову оренду. Враховуючи місцерозташування та статус будинку зі всіма його перевагами - невеликі квартири користуться неабияким попитом. Також ідеально для життя - два великі балкони + тераса на даху будинку, відео спостереження на поверхах, якісний консьєрж сервіс зі своєю обслуговуючою компанією. По документах це дві окремі квартири по 40 м2, право власності більше трьох років. Чистий продаж. На даний момент здано в оренду. Вартість: 230 тис долл Продаж тільки дві квартири (40 + 40) разом БЕЗ КОМІСІЇ, від власника.

БЕЗ %, клубний будинок, Гоголівська 47, тераса, Лукянівська

Шукай нерухомість у Києві та передмісті

Клубний будинок в центрі міста вул. Гоголівська 47, перетин з вул. Січових Стрільців 2 поверх 14-ти поверхового будинку На даху будинку облаштована тераса за панорамою 360 градусів на історичний центр міста Також в будинку є дворівневий підземний паркінг. Продаються 2 СМАРТ квартири по 40 м2, які зараз обєднані в єдиний простір і використовуються як офіс. Зроблений якісний ремонт в світлих тонах, окремі сан вузли в кожній із квартир. Можливо і надалі використовувати як офіс, а можливо переобладнати в дві окремі квартири і здавати в довгострокову або подобову оренду. Враховуючи місцерозташування та статус будинку зі всіма його перевагами - невеликі квартири користуться неабияким попитом. По документах це дві окремі квартири по 40 м2, право власності більше трьох років. Чистий продаж. На даний момент здано в оренду. Вартість: 120 тис долл за 1 квартиру Продаж тільки дві квартири разом БЕЗ КОМІСІЇ, від власника.

БЕЗ %, СМАРТ квартира в клубному будинку, 40 м2, вул. Гоголівська 47

Житлові комплекси у Київ