Розташування та генплан
вул. Полтавська, 80
Можете обрати будинок
Клубний будинок „Полтавська, 80“ генплан
Академмістечко
20 хв
35 хв
Житомирська
25 хв
45 хв
Сирець
25 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Дивитись все
Статус будівництва
Акції та спецпропозиції забудовників
Про житловий комплекс

Клубний будинок на вул. Полтавська, 80 в Ірпені - це трьохповерхова будівля, яка включатиме в себе усього 9 квартир. Споруда, що знаходитиметься практично в центрі міста, має оригінальний зовнішній вигляд, який вдень приваблює увагу аристократичною лаконічністю, а вночі буде притягувати погляди завдяки цікавому підсвічуванню фасаду. Зводить на вулиці Полтавська, 80 клубний будинок «Друзі Девелопмент» - компанія, що має достатній досвід роботи, безліч благополучно завершених проєктів і репутацію надійного та відповідального партнера.

Поруч з будинком є вся необхідна для життя інфраструктура, а також зупинка громадського транспорту і невелике озеро з парком, який може стати чудовим місцем для прогулянок на свіжому повітрі.

Купити квартиру в КБ на вул. Полтавська, 80 в м. Ірпінь від забудовника «Друзі Девелопмент» можна 1-, 2- чи 3-кімнатну. Планування квартир сучасні, площа кожної оптимальна для комфортного проживання. В приміщеннях виконується частковий ремонт, встановлюються двері та вікна, здійснюється розводка електрики по квартирі. Опалення індивідуальне, радіатори та двоконтурні котли встановлюються додатково.

Продаж квартир в КБ Полтавська, 80, ціни яких можна знайти на цій сторінці, здійснюється як в офісі продажу «Друзі Девелопмент», так і на офіційному сайті проєкту, де можна уточнити вартість квадратних метрів, подивитися фото і будівельну документацію. Відгуки про КБ на вул. Полтавська, 80 в м. Ірпінь можна знайти, відвідавши тематичний форум.

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із Клубний будинок „Полтавська, 80“
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування