Продаж квартир від забудовника
Оновлено 28.04.2021
Повідомити про неточність
27 600 — 42 800
Дата введення:
2 кв. 2021
Розташування та генплан
Фонтанська дорога, 64/1
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
Клубний будинок „Консул“ генплан
Соборна площа
25 хв
55 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на березень 2021
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 07.05.2021: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Про житловий комплекс
Клубний будинок „Консул“ ще шукають як ЖК Консул
Повідомити про неточність

«Консул» — це класичний представник нерухомості в форматі клубного будинку з відсиланням до французької архітектури: мансардний поверх, еркери, відкриті балкони і тераси, декорування фасадів рустами, пілястрами і лиштвами. Будинок малої поверховості органічно вписується в ландшафт і навколишню малоповерхову приватну забудову.

Згідно з форматом клубного дому, прибудинкова територія буде закрита для сторонніх і проїзду автомобілів. Девелопер виконає у дворі ландшафтний дизайн та озеленення території, а також облаштує місця для відпочинку, барбекю-зону, спортивні майданчики та дитячі ігрові «містечка».

Інфраструктура

Клубний будинок «Консул» розташований в історичній курортній зоні, звідки до моря веде зручний пологий спуск без крутих сходів і складних підйомів. В окрузі відкриті більше 10 ресторанів і кафе. До супермаркетів «Сільпо», «Обжора» і «Таврія В» можна дійти пішки за 4-8 хвилин.

Найближчий дитячий садок «Мандарин» розташований в 10 хвилинах пішки від клубного будинку «Консул». До інших дошкільних установ району, дитячих садів №130, №80, приватного дитячого садка «Мамина Радість» і «Почемучки» на авто 5-7 хвилин. Для дітей старшого віку в 5 хвилинах їзди школи «Крок», №106, №33, №51, №72 та №80, а в 8 хвилинах їзди школи №81, №84 і Чорноморський ліцей. З додаткових занять в 10 хвилинах пішки музична школа №8.

До фітнес-клубів округи потрібно буде проїхати 8-10 хвилин на авто: 8 хвилин до залів Fitness Hub, «Білий Парус» і «Смайл», 9 хвилин до Dry Fit і «Джем», 10 хвилин до «Стрекозы» і жіночої фітнес-студії FitCurves. Також для пробіжок підійде пішохідний маршрут вздовж моря.

Найближчі медичні заклади — Dental Studio і Patlazhan Clinic — в 7 хвилинах пішки від будинку. До клінік «Адоніс», Vita, Axis Clinic та Rehab Clinic можна доїхати за 5 хвилин на авто.

Особливості

  • будинок побудований з екологічних матеріалів — стіни з червоної цегли облицьовані клінкерною цеглою, покрівля з фальцевого металу з додатковою тепло- і шумоізоляцією

  • в квартирах встановлені двоконтурні котли

  • проєктом передбачена установка систем «розумного будинку»

  • додаткова звукоізоляція зовнішніх, міжквартирних і внутрішніх стін, виконана всередині цегляної кладки

  • підземний паркінг з зарядками для електрокарів, боксами і відео-контролем розрахований на 140 автомобілів, в тому числі і S класу; для велосипедів передбачені окремі парковки на території

  • цілодобова охорона території та відеоспостереження за парадними, холами та прибудинковою територією

  • розташування в історичній курортній зоні — до пляжу пішки 5 хвилин

  • в кожній секції встановлено безшумні швидкісні ліфти KONE, що обслуговують всі рівні будівлі

  • в будинку будуть коморні та сервісні групи приміщень

  • забудовник пропонує до покупки одно-, дво- і трикімнатні квартири, також можливий індивідуальний проєкт на великі площі

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Консул
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування