Квітка. Майстерня будинків

2015
рік заснування
4
будинки здано у 4 ЖК
з 2015 року
8
будинків в процесі у 2 ЖК
Новобудови забудовника Квітка. Майстерня будинків у Львові
Новобудови і відділи продажів забудовника Квітка. Майстерня будинків на карті
Про будівельну компанію Квітка. Майстерня будинків

Девелоперська компанія «Квітка. Майстерня будинків» була заснована в 2015 році. Сьогодні вона входить в Холдинг емоцій! FEST — ряд креативних організацій різних напрямків, місія яких зробити кращими себе, місто та країну в цілому.

Станом на початок 2020 року в портфелі БК «Квітка. Майстерня будинків» п'ять житлових об'єктів у Львові, три з яких вже заселені. Головна мета компанії полягає в створенні концептуально нового житла для людей, які цінують комфорт, функціональність і естетику. Забудовник дотримується думки, що будинок — це перехід від особистого простору до загального. Саме тому для правильного сприйняття світу і формування поглядів так важливо місце, в якому ми живемо. У кожного житлового комплексу навіть є своя історія і легенда, яка надає певний символізм і значимість будівлі.

Сучасний зовнішній вигляд об'єктів БК «Квітка. Майстерня будинків» вигідно виділяє їх серед будівель старого типу — будинки мають оригінальну форму, дизайнерське опорядження фасадів, великі вікна для кращої інсоляції і комерційні приміщення для зручності мешканців. Компанія приділяє особливу увагу плануванням квартир, розділяючи площу на функціональні зони і продумуючи кожен метр. Для тих, хто хоче заселитися в уже готові апартаменти, девелопер виконає ремонт «під ключ» — вам залишиться тільки вибрати один з п'яти варіантів інтер'єру. 

До облаштування прибудинкових територій і громадських місць забудовник підходить з фантазією і раціоналізмом: в одному комплексі облаштовує парники на даху, в іншому — прикрашає під'їзди репродукціями відомих художників, в третьому — встановлює спортивний майданчик з лаунж-зоною на даху. В кожному окремому випадку у компанії «Квітка. Майстерня будинків» індивідуальний підхід до проектування території, а в пріоритеті завжди залишається створення мультифункціонального і комфортного простору.

Ще забудовники
105
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування