Будівельні компанії Хмельницької області
1
2
3
4

Хмельницький – місто невелике й за площею, і за кількістю населення, однак на його території регулярно з’являються нові житлові комплекси й працює значна кількість будівельних компаній. Визначити, хто найнадійніші забудовники Хмельницького, під силу кожному. Для цього необов’язково вивчати ТОП чи рейтинг найкращих девелоперів, хоча й це не завадить, достатньо перевірити кількість зданих об’єктів і репутацію компанії.

Як перевірити репутацію забудовника

Особливо важливо, яке минуле й сьогодення має будівельна компанія, Хмельницький це чи інше місто – неважливо, коли купівля квартири від забудовника здійснюється на етапі будівництва. При такій операції з нерухомістю ризики покупця підвищуються.

Для початку не завадить дізнатися, скільки років будівельні фірми Хмельницького присутні на ринку. Для деяких організацій рік заснування вказаний у каталозі ЛУН.ua на сторінці з базою будівельних компаній. Якщо девелопер працює давно й успішно впорався з кризами, що регулярно трапляються в країні, це свідчить про його надійність.

Будівельні компанії Хмельницького, що мають безліч успішно зданих в експлуатацію проєктів, також заслуговують на довіру потенційних покупців нерухомості.

У результаті можна виділити три основних пункти оцінки репутації забудовника:

  • тривалість роботи на ринку;
  • кількість успішно зданих об’єктів;
  • дотримання заявлених термінів будівництва.

Складаючи власний список забудовників Хмельницького, серед яких лише перевірені фірми, не завадить почитати відгуки покупців квартир. Знайти їх можна на міських чи профільних форумах. Відгуки про забудовників Хмельницького є також у соціальних мережах у тематичних групах про нерухомість. Де ще шукати актуальну інформацію?

ЛУН.ua – каталог будівельних компаній Хмельницького і житлових комплексів

Каталог новобудов ЛУН.ua містить усі будівельні компанії і новобудови міста. На одній сторінці зібрані фірми з посиланнями на актуальні об’єкти, в яких на даний момент можна купити первинне житло. Також під кожною назвою організації вказаний її офіційний сайт, де можна знайти більше інформації про девелопера і вподобану новобудову.

Каталог, в якому є всі забудовники Хмельницького, рейтинг з загальною кількістю об’єктів фірми й ціни на квартири в житлових комплексах, допоможе визначитися з тим, яку новобудову вибрати. Пам’ятайте, що довіряти можна не тільки великим і провідним фірмам, деякі забудовники – Хмельницький має кілька таких девелоперів – ще молоді, однак уже виділяються своєю роботою на ринку.

Більше
Менше