Ціни на типові проєкти містечка
Ціни від забудовника станом на 07.02.2022
Гривня
Долар
Всі
Збудовані
Будуються
Розташування
Карта
Супутник
Аерообліт
Характеристики проєкту
Статус будівництва будинків
Оновлено 18.04.2022: Інформація від забудовника
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Котеджі 0 4 0
Дуплекси 147 4 90
Таунхауси 202 11 87
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із КМ Дайберг
КМ Золотий Берег
Продажі ведуться
Київський
КМ Золотий Берег
Житлобудсервіс-1
Від 38.12 млн грн
Продажі ведуться
КМ Жемчужный
Продаж призупинений
Фонтанка
КМ Жемчужный
Продаж призупинений
КМ Сосновий берег
Продажі ведуться
Ліски
КМ Сосновий берег
Від 26.96 млн грн
Продажі ведуться
КМ Аріадна
Неможливо зв'язатись
Чорноморське
КМ Аріадна
Неможливо зв'язатись
Таунхаус „Академічний“
Будівництво ведеться
Крижанівка
Таунхаус „Академічний“
Будівництво ведеться
Ще про цей проєкт
Про проєкт
ЖМ Дайберг ще шукають як КМ Дайберг, Дайберг, Житловий Масив Дайберг

«Дайберг» — житловий масив закритого типу з власною інфраструктурою, представленою дитячим садком, фітнес-центром, рестораном, басейном та пунктом побутового обслуговування. На території містечка буде власний парк з місцями для відпочинку, спортивними та дитячими майданчиками. Майбутнім мешканцям пропонують дво- та триповерхові котеджі, дуплекси та таунхауси кількох типів з власними ділянками та двома паркувальними місцями перед входом.

Інфраструктура

Житловий масив «Дайберг» будують у мікрорайоні Таїрова, за 20 хвилин автомобілем від центру міста, центрального автовокзалу, залізничного вокзалу та міжнародного аеропорту «Одеса». Поруч із комплексом зупинка автобусу №221, а за 10 хвилин пішки — автобусу №220 та міських маршруток №149, №220А та №221 на проспекті Небесної Сотні.

Купувати продукти мешканці зможуть у супермаркеті на території містечка чи магазині через дорогу від нього. У пішому доступі від новобудови розташовані супермаркет «АТБ-Маркет» — 9 хвилин, продуктовий ринок «Чорноморський» — 11 хвилин, супермаркети «Сільпо», «Таврія В», Metro та оптовий ринок — 17 хвилин. До найближчих торгових центрів «Таврія В» та «Панорама» — 5 та 9 хвилин на авто відповідно.

Для малюків на території комплексу запроєктовано дитячий майданчик та власний дитячий садок. Пішки до найближчої дошкільної навчально-виховної установи Дніпровського району — приватного дитячого садка «Мамина радість» — 8 хвилин, а в радіусі 5-6 хвилин на авто розташовані дитячі садки «Мадагаскар», Kids Place та садок-ясла №106. На такій самій відстані від житлового масиву «Дайберг» — НВК №275 «Надія» та НВК №310, що об'єднав під одним дахом ясла, дитячий садок та школу.

Батьки дітей старшого віку можуть обрати початкову школу «Ор Самеах», муніципальну школу №55, №65, №86 чи №89, приватну школу «Гармонія» або IQ School, до яких 5-7 хвилин автомобілем. Для позакласних занять у районі новобудови розташовані школа раннього розвитку «Мрія» та художня школа ім. Костанді.

Займатися спортом мешканці містечка зможуть у власному фітнес-центрі або в одному зі спортивних закладів недалеко від нього: до студії йоги 12 хвилин пішки, до спортивної зали Kadorr Fitness — 19 хвилин пішки або 6 хвилин на авто.

Комплектація

  • стіни з газобетону утеплені мінеральною ватою та поштукатурені під декоративне фарбування

  • опалення від індивідуального електричного/газового котла

  • подача води автономна, каналізація підключена до централізованих мереж

  • у вартість котеджу входить ділянка площею 6-9 соток, таунхаусу — 1,6 сотки, дуплексу — 3-4 сотки

  • територія містечка охороняється та закрита від сторонніх