Ціни на типові проєкти містечка
Ціни від забудовника станом на 30.12.2020
Повідомити про неточність
Всі
Збудовані
Будуються
Дуплекси
Таунхауси
Розташування
вул. Центральна, 72
Повідомити про неточність
Характеристики
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва будинків
Оновлено 30.12.2020: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Дуплекси 139 16 78
Таунхауси 166 24 64
Про котеджне містечко
ЖМ Дайберг ще шукають як КМ Дайберг, Дайберг, Житловий Масив Дайберг
Повідомити про неточність

Купити дуплекс у КМ «Дайберг» у смт. Таїрове від забудовника «Свой Дом» можна готовий або ж на стадії будівництва, оскільки роботи по зведенню ведуться в кілька черг. Упорядкована прибудинкова територія, власні місця для паркування авто, прийнятна вартість будинків, продумані планування,наявність внутрішньої інфраструктури – школи, дитсадка, фітнес-центру, парку, кафе, дитячого майданчика, роблять цю пропозицію привабливою для покупців.

Розташування та інфраструктура

Котеджне містечко «Дайберг» під Одесою будують на вул. Центральна в смт. Таїрове. Звідси 2 км до популярного пляжу Совіньйон, до міста – 5 хвилин їзди на автомобілі. Для тих, хто віддає перевагу громадському транспорту, поруч зупинка маршрутного таксі. Вигідні покупки можна зробити в розташованих неподалік торгових центрах METRO й «Епіцентр».

Особливості дуплексів

«Дайберг» – котеджне містечко, для розташування якого забудовник вибрав місце з відмінною екологією і вдалою транспортною доступністю. Велика увага приділяється якості будинків і комфорту проживання в них. У ході будівництва до кожного дуплексу підводиться природний газ, звичайна й артезіанська вода, загальна система каналізації. Будинки відрізняються високим ступенем енергоефективності, а комунальні витрати по ним не перевищують аналогічні для квартир.

Покупка житла

Продаж дуплексів у КМ «Дайберг», ціни на які можна назвати оптимальними для нерухомості такого рівня, – це кілька варіантів 2-3 поверхового житла з різною кількістю кімнат, що відрізняються за площею. Покупці можуть скористатися безвідсотковою розстрочкою, детальні умови якої розміщені на офіційному сайті проєкту. Там же є можливість переглянути реальні фотографії житла. Відгуки про котеджне містечко можна знайти на форумах.

Дивитись все
Разом з цим КМ переглядають
Поруч із КМ Дайберг
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування