Розташування та генплан
вул. Садова, 45б
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Welcome Home на Садовій, 45б генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
Академмістечко
20 хв
30 хв
Житомирська
25 хв
40 хв
Святошин
25 хв
45 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 29.08.2017: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Welcome Home на Садовій, 45б
Ще про цей ЖК
Про проєкт
ЖК Welcome Home на Садовій, 45б ще шукають як ЖК Зелене Місто , ЖК Велкам Хоум на Садовій, 45б
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Welcome Home» на Садовій, 45Б в Ірпені знаходиться в місцевості з прекрасною екологією. Поруч з новобудовою:

  • поліклініка;
  • відділення пошти;
  • магазин;
  • ринок;
  • школа.

У зоні пішої доступності ВНЗ, супермаркет, спортивний центр і кілька парків. Біля комплексу зупинка автобуса, на якому за п'ятнадцять хвилин можна доїхати до Києва.

Параметри новобудови

У ході будівництва використовувалися готові залізобетонні панелі, що забезпечило реальну можливість купити квартиру в ЖК «Велкам Хоум» на Садовій, 45Б в м. Ірпінь від забудовника «Фундамент» за мінімальною ціною. Однак застосування найсучасніших технологій гарантує максимальний рівень комфорту, не вимагаючи при цьому значних витрат.

Залізобетонні стіни десятиповерхового будинку покриті п'ятнадцятисантиметровим шаром мінеральної вати – екологічно безпечного і ефективного утеплювача.

Вікна пропонованого до реалізації 1-2-кімнатного житла засклені двокамерними енергозберігаючими склопакетами.

Переваги комплексу

Раціональні сучасні планування позбавляють від необхідності ламати голову над тим, як найзручніше розставити меблі – кімнати мають прямокутну форму, повністю відсутня площа, яку важко використовувати. Кожну квартиру в комплексі компанія «Фундамент» здає зі встановленими приладами обліку тепла, що дозволяє контролювати витрати на опалення.

«Велкам Хоум» на Садовій, 45Б – житловий комплекс, який має повністю закриту від сторонніх територію. У під'їздах встановлені камери відеоспостереження. Дитячий ігровий майданчик добре оснащений, поруч є зона відпочинку для дорослих. Прокладені доріжки, уздовж яких висаджені клумби і зелені огорожі.

Продаж квартир в ЖК «Welcome Home» на Садовій, 45Б, ціни яких включають сталеві радіатори опалення з терморегуляторами, здійснюється в центральному офісі. Його адреса опублікована на сторінці контактів офіційного сайту. Там же можна побачити і фото новобудови.

З відгуками людей, що встигли придбати квартиру в сучасному комплексі, можна ознайомитися на тематичних форумах.

Поширені питання