Продаж квартир від забудовника
Оновлено 15.11.2021
Повідомити про неточність
24 500 — 25 000
Розташування та генплан
вул. Київська, 10
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Vyshgorod Sky генплан
Карта
Супутник
Оболонь
15 хв
40 хв
Героїв Дніпра
15 хв
30 хв
Мінська
15 хв
35 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на жовтень 2021
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 26.11.2021: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
ЖК Crystal Park Tower
Розтермінування під 0%
ЖК Crystal Park Tower
Ковальська, St Sophia Homes
з 26.11 по 30.12
Розтермінування під 0% на квартири та паркомісця з першим внеском від 50%
POLARIS Home&Plaza
POLARIS Home&Plaza
Розтермінування до червня 2023
ЖК Dibrova Park
ЖК Dibrova Park
Оновлено асортимент квартир та ціни!
ЖК BEREG Residence
ЖК BEREG Residence
Знижка 10% при 100% оплаті.
Рекомендації
Поруч із ЖК Вишгород Скай
Разом з цим ЖК переглядають
Ще про цей ЖК
Про проєкт
ЖК Vyshgorod Sky ще шукають як ЖК Вишгород Скай, ЖК Вишгородський
Повідомити про неточність

Новий житловий комплекс бізнес-класу Vyshgorod Sky спроєктований за концепцією «місто в місті». Це означає, що в комплексі буде вся необхідна соціальна інфраструктура: комерція під магазини, кав'ярні, аптеки і освітні установи, воркаут-зони для спортсменів, сучасні дитячі майданчики і озеленені місця для відпочинку. Безпеку і приватність мешканців забезпечить закрита територія без авто і система контролю доступу.

На окрему увагу заслуговує зовнішній вигляд будівель — сучасна архітектура, класичні кольори в опорядженні, прямі лаконічні лінії. Також передбачена стилобатна частина — своєрідний «міст» між двома будинками, який урізноманітнить архітектуру і доповнить внутрішню інфраструктуру терасами і лаунж-зонами.

Інфраструктура

ЖК Vyshgorod Sky будують в передмісті Києва — м. Вишгород, вул. Київська, 10. За 10 хвилин на машині ви доїдете до Оболоні, за півгодини — до Хрещатика. З громадського транспорту через вулицю Набережна проїжджають автобуси №349, №351, №354, №396, №398, №399 і №991.

Любителям вітрильного спорту напевно сподобається, що в 900 м від будинку є яхт-клуб «Оріана». Можна прогулятися по набережній Дніпра або в одному зі скверів міста.

Якщо у вашій родині є діти, в пішій доступності відкриті різні навчальні заклади: гімназія «Інтелект», STEM-школа Inventor, школа англійської мови Helen Doron, школа усного рахунку «Соробан», приватні дитячі сади «Вінні», «KIDSгород», «Совушка» та інші.

За 3 хвилини їзди від будинку розташована Центральна лікарня та Вишгородський центр первинної медико-санітарної допомоги. З приватних клінік поблизу є «Аміда», MediKids і офтальмологічний центр Perspektiva.

Прямо біля комплексу працює спортивний центр «АЙКІДОшка», до тренажерних залів «ТехноФіт», FitCurves і Dance Yoga Fitness 10 хвилин пішки.

За продуктами можна сходити в супермаркет «ЛотОк» в двох кроках від Vyshgorod Sky або в один з супермаркетів в центрі містечка: «АТБ», «Сільпо», «ЛотОк», «Коло», NOVUS, Trash! або «Фора».

Особливості

  • вдале розташування — спокійне життя в мальовничому передмісті поєднується з 15-хвилинною доступністю столичного ритму

  • автономна внутрішня інфраструктура — завдяки комерційним приміщенням на перших поверхах вам не потрібно буде витрачати багато часу на похід за продуктами, дорогу до спортзалу або медичної клініки

  • ландшафтний дизайн території з продуманим зонуванням

Поширені питання