Інформація відсутня.
Електронна ліцензія на право проведення господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури № 2013037964 від 31.05.2017 року (безстрокова), видана ТОВ СТАНДАРТ КОНСТРАКШН
ТОВ «Еквілібріум Трейд»
Futura hata
Інвестиційний договір не прописаний у 4 статті закону «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування в житлове будівництво, але законодавством не заборонений.
Учасником інституту спільного інвестування (ІСІ) являється особа, яка є власником цінних паперів інституту спільного інвестування.
За своєю суттю, інвестиційний договір — це попередній договір купівлі-продажу квартири. Правовідносини між сторонами регулюють порядок укладення договору купівлі-продажу квартири в майбутньому: інвестиційний фонд не передає інвестору ніяких прав на об'єкт, а тільки бере на себе зобов'язання підписати договір купівлі-продажу у майбутньому.
За попереднім договором сторони зобов'язуються протягом певного строку укласти основний договір на умовах, встановлених попереднім договором, про що йдеться в ст. 635 Цивільного кодексу України. Попередній договір підписують з юридичною особою — організацією, яка представляє забудовника. Згідно ч.1 ст. 635 Цивільного кодексу України, попередній договір купівлі-продажу потрібно укладати в письмовій формі та бажано завірити у нотаріуса.
Ризик такої схеми в договорі, за яким права на продаж квартири переходять від одного суб'єкта будівництва до іншого. Недійсність первинного договору може спричинити за собою недійсність інвестиційного договору, який підписав інвестор. Якщо фонд не виконає умови договору між фондом та замовником/забудовником, цей інвестиційний договір може бути розірваний або покупець не зможе отримати право власності.
Особливості:
На що звернути увагу
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення