Розташування та генплан
вул. Шолуденка, 20
Повідомити про неточність
можете обрати будинок
ЖК Start Life генплан
Героїв Дніпра
15 хв
40 хв
Оболонь
15 хв
50 хв
Мінська
20 хв
45 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Документи
Станом на липень 2019
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 27.07.2020: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК Start Life ще шукають як ЖК Старт Лайф
Повідомити про неточність

Житловий комплекс Start Life - це доступний і надійний рівень життя, старт кожної людини, придбати нову, оптимальну SMART - квартиру з функціональним використанням простору.

Комплекс розташований в новому мікрорайоні м.Вишгород по вул. Шолуденка, 20, який складається з 2 окремо поставлених будинків в кожному з яких 2 під'їзди і налічує 344 квартири різної площі від SMART- квартир до аналогічних класичних однокімнатних і дворівневих SMATR - квартир.

Зручна транспортна розв'язка, по вулиці Богатирська (Оболонський район) яка дозволяє за 15-20 хвилин, швидко і легко дістатися до метро «Героїв Дніпра» - «Петрівка», а також є виїзд на площу Тараса Шевченка автостанції «Полісся».

На закритій і огородженій території комплексу передбачено наземний паркінг для мешканців і гостей, благоустрій двору з дитячими і спортивними майданчиками, озеленення подвір'я і зон відпочинку, в пішохідній доступності є дитячі садки, школи, стадіон, аптеки, магазини, зупинки громадського транспорту, поряд знаходиться Вишгородська Набережна, парк «Межигір'я» і гірськолижний комплекс «Вишгора».

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Старт Лайф
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування