Продаж квартир від забудовника
Оновлено 07.06.2021
Повідомити про неточність
15 800 — 16 500
Розташування та генплан
вул. Прибузька, 5/1
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Sportcity генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
Парк імені Тараса Шевченка
5 хв
18 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 18.05.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
ЖК Перлина Проскурова
ЖК Перлина Проскурова
Старт продажу 6 будинку, обирай своє житло
ЖК Перлина Проскурова-2
ЖК Перлина Проскурова-2
Новий проект. Встигни придбати за стартовою ціною
ЖК Ранкове Family
ЖК Ранкове Family
Житлова програма — новий формат житла
ЖК Комфорт
ЖК Комфорт
Квартири від 14 000 грн/м² в тихому спальному районі
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Спортсіті
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК Sportcity ще шукають як ЖК Спортсіті
Повідомити про неточність

Житловий комплекс Sportcity у Хмельницькому — це амбітний проєкт, який об'єднав в одне ціле житлову, торгово-розважальну та спортивно-оздоровчу інфраструктуру. Безкоштовним бонусом нових квартир стануть краєвиди на місто та паркову зону, що починається практично біля будинку, а також торгово-розважальний центр з кінотеатром та спорт-арена.

Інфраструктура

Житловий комплекс Sportcity розташований у центральній частині міста, поруч з дитячими садочками, школами, торговими центрами, продуктовим ринком та іншими об'єктами інфраструктури. Біля будинку автобусна зупинка, з якої відправляються маршрути в різні куточки Хмельницького.

Найближчий до житлового комплексу супермаркет «Копійочка» розташований за 5 хвилин пішого ходу, а в декількох хвилинах автомобілем — магазини великих торгових мереж: до «Вопака» — 2 хвилини, до «Сільпо» та «Колібріс» — 4 хвилини, а до «Фуршету» — 10 хвилин. До центрального продуктового ринку автомобілем їхати 3 хвилини. Великий продуктовий супермаркет працює в ТЦ «Заричанский», розташованому за 3 хвилини на авто до будинку. Поруч з новобудовою — піцерія, гастрономічний бар та декілька кафе. Також за 3-5 хвилин на авто торгові центри «Мандарин Плаза», «Мега», «Подільський» та «Либідь Плаза».

Батьки зможуть підібрати дитячий садок поруч зі Sportcity: до найближчих дитячих садків №45 та №53 7 хвилин пішого ходу, а до дитячих садків №20, №46 та №15 автомобілем 5-6 хвилин. До школи малюків підготують у центрі дошкільного розвитку «Перша дитяча академія», в якому працює міні-дитячий садочок та театральна студія. Доросліші діти можуть піти у технічні гуртки палацу дитячої та юнацької творчості або у спортивні секції ДЮСШ №3, за 3-6 хвилин пішої ходи до будинку. Поруч є й школи: за 5 хвилин пішої ходи до будинку школа №10, а за 10 хвилин — гімназія №1.

Займатися спортом мешканці Sportcity зможуть у спортивно-оздоровчому комплексі поруч з будинком або у спортивному залі «Еволюшин», до якого автомобілем 3 хвилини. За 4 хвилини до будинку знаходяться ковзанка «Льодовиковий період» та стадіон «Поділля».

Особливості

  • поруч збудують торговий центр та спортивний комплекс

  • центр міста, недалеко паркова зона та річка Південний Буг

  • закритий від автомобілів та сторонніх внутрішній двір