Продаж квартир від забудовника
Оновлено 29.04.2021
Повідомити про неточність
98 250 — 222 900
Дата введення:
2 кв. 2021
Розташування, генплан та інфраструктура
вул. Мечникова, 11а
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Signature генплан
5 хв
5 хв
5 хв
17 хв
Торгівельний центр
Підземний паркінг
Спортзал
Signature Blue Lagoon SPA
+3
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на березень 2021
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 29.04.2021: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК Signature ще шукають як ЖК Сигнатура, Сігначе, жк на Мечникова
Повідомити про неточність

Купити апартаменти в ЖК «Signature» в м. Київ від забудовника «ВІНГ Девелопмент» буде цікаво тим, хто хоче жити в центрі міста й володіти нерухомістю, що відрізняється високою вартістю, престижністю і неординарністю. Проєкт новобудови привертає до себе увагу як зовнішнім виглядом, так і сучасною концепцією житла, покладеною в його основу.

Розташування та інфраструктура

Будівництво ЖК «Signature» ведеться в Печерському районі Києва за адресою вул. Мечникова, 11а. У кроковій доступності – станція метро «Кловська», зупинки громадського транспорту. Поряд виїзди на головні транспортні магістралі міста.

Окрім різноманітної зовнішньої інфраструктури, на яку багатий центр міста, у стилобаті житлового комплексу «Signature» після завершення будівництва почнуть працювати бутіки, ресторан, дитячий клуб, спа і фітнес-центр, два басейни. Для розміщення автомобілів передбачений великий паркінг на 240 паркомісць.

Особливості новобудови

У ході будівництва забудовник планує звести три вежі – одна висотою 25 поверхів і дві по 12 поверхів, які будуть розташовані на 5-поверховій стилобатній частині. В оздобленні фасаду переважають скло й метал, які роблять конструкцію будівлі візуально більш легкою й повітряною. Утеплення - термовставки Schoeck (Німеччина).

Житловий комплекс «Signature» в Києві буде мати найвищий атріум у країні. Через панорамні ліфти мешканці й відвідувачі новобудови зможуть милуватися захоплюючими краєвидами центру Києва. Як такого внутрішнього двору будинки не матимуть. Його замінить дах стилобату, де з’являться доріжки для прогулянок, газони і сучасний фонтан.

Купівля апартаментів

У ЖК «Signature» продаж апартаментів, ціни на які значною мірою залежать від стадії готовності будинку, пропонують від невеликих однокімнатних до вельми просторих, у тому числі представлених у форматі дворівневих пентхаусів. Планування приміщень вільні, чистове оздоблення не проводиться, хоча є можливість його замовити. Помешкання обладнують за останнім словом техніки, запланований монтаж системи «розумний дім».

Отримати більше інформації про пропозицію забудовника, особливості житла, що реалізують у новобудові, способи його придбання можна на офіційному сайті проєкту. Якщо «Signature» – житловий комплекс вашої мрії, корисним буде також відвідати форуми й ознайомитися з відгуками тих, хто розглядає цю новобудову для купівлі квадратних метрів.

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Сигнатура
ЖК Greenville на Печерську
Greenville
ЖК Greenville на Печерську
Київ, Печерський
Нова черга
від 2.08 млн грн
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування