Розташування та генплан
вул. Західна, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Rich Town генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
Академмістечко
20 хв
40 хв
Житомирська
25 хв
50 хв
Святошин
25 хв
50 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 12.12.2017: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із Річ Таун Ірпінь
Ще про цей ЖК
Про проєкт
ЖК Rich Town ще шукають як Річ Таун Ірпінь, Гранд Гарден, ЖК Grand Garden
Повідомити про неточність

Житловий комплекс Rich Town в м. Ірпінь розташовується на вул. Західна, у північній частині міста, яка зараз активно забудовується новими будівлями. Згідно з планами забудовника, тут буде створено 7 будинків, в які входитиме більше 800 квартир.

«Річ таун» - житловий комплекс, що буде побудований за монолітно-каркасною технологією і матиме додатково утеплені стіни з цегли. Новобудови підключать до основних міських комунікацій, а ось опалення в них буде автономним завдяки встановленим у кожній квартирі двоконтурним котлам.

Ті, хто прийме рішення купити квартиру в ЖК«Річ таун» в м. Ірпінь від забудовника «Будрегіонінвест», зможуть милуватися з вікон зеленими просторами і слухати зранку співи пташок, адже комплекс розташовується практично на межі природного парку. Ну, а у тих, чиї вікна виходитимуть у двір, пейзаж буде не менш цікавим, адже на прибудинковій території планується провести ландшафтне озеленення.

Продаж квартир в ЖК Rich Town, ціни яких вказані на сайті забудовника, - це унікальна за своїми характеристиками пропозиція, яких не так вже й багато на ринку. Можливість жити в екологічно чистому місці, дихати свіжим повітрям, кожен день милуватися природою і при потребі буквально за 20-30 хвилин опинитися в столиці - це приваблива перспектива для кожного без винятку.

Придбати квартиру в ЖК Річ Таун можна на офіційному сайті забудовника, зв’язавшись з відділом продаж. Там також можна ознайомитися з усією актуальною інформацією - плануванням квартир, фото будинків, а також вартістю різних варіантів житла в цій новобудові. Щоб прочитати відгуки про цей комплекс, краще за все віднайти популярний тематичний форум.

Поширені питання