ЖК Renaissance Residence

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Renaissance Residence додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Відділ продажу

ЖК Renaissance Residence

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Renaissance Residence додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Відділ продажу
Все продано
Збудовано, не введено в експлуатацію
ЛУН Асистент
Не знайшли те, що шукали? Наші менеджери допоможуть.
Написати
Розташування та генплан
Київ Печерський р-н Звіринець вул. Новоселицька, 7, 9, 10, вул. Володимира Короткевича (Добролюбова), 4
Вказати неточність
Генплан
Метро
Мапа
Супутник
ЖК Renaissance Residence генплан
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Вказати неточність
Дивитись всі
Документи
Станом на квітень 2021
Вказати неточність
Статус будівництва
Оновлено 14.08.2020
Вказати неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із Ренессанс Резіденс
Ще про цей проєкт
Про проєкт
ЖК Renaissance Residence ще шукають як Ренессанс Резіденс, Renaissance Residence, Ренессанс Резиденс
Вказати неточність

Неподалік від Ботанічного саду в одному з найзеленіших і найзатишніших районів столиці – на Печерську, розташована преміальна новобудова. Вирішивши купити квартиру в ЖК «Ренессанс Резіденс» у м. Київ від забудовника Renaissance Residence, майбутні мешканці отримають можливість жити в комфортному й презентабельному кварталі міста. Відсутність великого потоку машин, унікальне оздоблення фасадів будівель, неповторні пейзажі, що відкриваються з вікон квартир, – усе це підкреслює престижність масиву.

Житловий комплекс Renaissance Residence у Києві зведений за монолітно-каркасною технологією. У ході будівництва забудовник використав високоякісні матеріали, що забезпечують гарні тепло- і звукоізоляційні показники. У багатоквартирних будинках встановлені безшумні ліфти – це гарантує комфортний відпочинок у будь-який час дня і ночі.

Комплекс складається з 6 будинків різної поверховості. Три з них – багатоквартирні, інші – приватні. Вартість квартир відповідає класу нерухомості й знаходиться на досить високому рівні. Трикімнатні квартири – це мінімум, що пропонує забудовник, серед приватних будинків є багаторівневі помешкання на 6 кімнат. У квартирах передбачене автономне опалення, об’єкт обладнаний окремою котельнею і трансформаторною підстанцією.

Преміальний ЖК має високорозвинену внутрішню інфраструктуру. Тут є французький ресторан і спа-центр, у дворі розташований дитячий майданчик закритого типу. «Ренессанс Резіденс» – житловий комплекс, що обладнаний підземним дворівневим паркінгом. Тут ведеться цілодобове відеоспостереження, уся територія знаходиться під охороною і має обмежений доступ для сторонніх осіб.

Якщо вас цікавить продаж квартир у ЖК Renaissance Residence, ціни на житло та інші подробиці, радимо завітати на офіційний сайт проєкту. На ньому розміщені фотографії інтер’єрів, планування квартир, детально описана інфраструктура. На форумах Києва можна почитати відгуки мешканців ЖК на вул. Новоселицька, 7, 9, 10 і вул. Добролюбова, 4, що дасть змогу скласти повне уявлення про новобудови.

Дивитись всі