Розташування та генплан
вул. Новоселицька, 7, 9, 10, вул. Добролюбова, 4
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Renaissance Residence генплан
Карта
Супутник
Згорнути
Характеристики проєкту
Повідомити про неточність
Документи
Станом на квітень 2021
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із Ренессанс Резіденс
Ще про цей проєкт
Про проєкт
ЖК Renaissance Residence ще шукають як Ренессанс Резіденс, Renaissance Residence, Ренессанс Резиденс
Повідомити про неточність

Неподалік від Ботанічного саду в одному з найзеленіших і найзатишніших районів столиці – на Печерську, розташована преміальна новобудова. Вирішивши купити квартиру в ЖК «Ренессанс Резіденс» у м. Київ від забудовника Renaissance Residence, майбутні мешканці отримають можливість жити в комфортному й презентабельному кварталі міста. Відсутність великого потоку машин, унікальне оздоблення фасадів будівель, неповторні пейзажі, що відкриваються з вікон квартир, – усе це підкреслює престижність масиву.

Житловий комплекс Renaissance Residence у Києві зведений за монолітно-каркасною технологією. У ході будівництва забудовник використав високоякісні матеріали, що забезпечують гарні тепло- і звукоізоляційні показники. У багатоквартирних будинках встановлені безшумні ліфти – це гарантує комфортний відпочинок у будь-який час дня і ночі.

Комплекс складається з 6 будинків різної поверховості. Три з них – багатоквартирні, інші – приватні. Вартість квартир відповідає класу нерухомості й знаходиться на досить високому рівні. Трикімнатні квартири – це мінімум, що пропонує забудовник, серед приватних будинків є багаторівневі помешкання на 6 кімнат. У квартирах передбачене автономне опалення, об’єкт обладнаний окремою котельнею і трансформаторною підстанцією.

Преміальний ЖК має високорозвинену внутрішню інфраструктуру. Тут є французький ресторан і спа-центр, у дворі розташований дитячий майданчик закритого типу. «Ренессанс Резіденс» – житловий комплекс, що обладнаний підземним дворівневим паркінгом. Тут ведеться цілодобове відеоспостереження, уся територія знаходиться під охороною і має обмежений доступ для сторонніх осіб.

Якщо вас цікавить продаж квартир у ЖК Renaissance Residence, ціни на житло та інші подробиці, радимо завітати на офіційний сайт проєкту. На ньому розміщені фотографії інтер’єрів, планування квартир, детально описана інфраструктура. На форумах Києва можна почитати відгуки мешканців ЖК на вул. Новоселицька, 7, 9, 10 і вул. Добролюбова, 4, що дасть змогу скласти повне уявлення про новобудови.

Поширені питання