Розташування та генплан
вул. Новоселицька, 7, 9, 10, вул. Добролюбова, 4
Можете обрати будинок
ЖК Renaissance Residence генплан
Карта
Супутник
Згорнути
Характеристики проєкту
Документи
Інформація актуальна станом на квітень 2021 року. На даний момент державні органи та реєстри не працюють у штатному режимі
Статус будівництва
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із Ренессанс Резіденс
ЖК Greenville на Печерську
ЖК Greenville на Печерську
Greenville
Від 3.72 млн грн
Печерська
12 хв
1 будинок будується, 1 збудовано, 1 в проєкті
БФК А136 Highlight Tower
Акція 4в1
%
БФК А136 Highlight Tower
DIM
Від 3.15 млн грн
Палац Україна
6 хв
1 будинок будується
ЖК Montreal House
1 м² в подарунок
%
ЖК Montreal House
Аlliance Novobud
Від 6.3 млн грн
Палац Україна
10 хв
1 будинок будується
ЖК Illinsky House
1 м² в подарунок
%
ЖК Illinsky House
Аlliance Novobud
Від 6.98 млн грн
Поштова площа
9 хв
2 будинки збудовано
ЖК Паркові Озера
1$ = 34 грн
%
ЖК Паркові Озера
Інтергал-Буд
Від 3.29 млн грн
Дарниця
19 хв
4 будинки будується
Ще про цей проєкт
Про проєкт
ЖК Renaissance Residence ще шукають як Ренессанс Резіденс, Renaissance Residence, Ренессанс Резиденс

Неподалік від Ботанічного саду в одному з найзеленіших і найзатишніших районів столиці – на Печерську, розташована преміальна новобудова. Вирішивши купити квартиру в ЖК «Ренессанс Резіденс» у м. Київ від забудовника Renaissance Residence, майбутні мешканці отримають можливість жити в комфортному й презентабельному кварталі міста. Відсутність великого потоку машин, унікальне оздоблення фасадів будівель, неповторні пейзажі, що відкриваються з вікон квартир, – усе це підкреслює престижність масиву.

Житловий комплекс Renaissance Residence у Києві зведений за монолітно-каркасною технологією. У ході будівництва забудовник використав високоякісні матеріали, що забезпечують гарні тепло- і звукоізоляційні показники. У багатоквартирних будинках встановлені безшумні ліфти – це гарантує комфортний відпочинок у будь-який час дня і ночі.

Комплекс складається з 6 будинків різної поверховості. Три з них – багатоквартирні, інші – приватні. Вартість квартир відповідає класу нерухомості й знаходиться на досить високому рівні. Трикімнатні квартири – це мінімум, що пропонує забудовник, серед приватних будинків є багаторівневі помешкання на 6 кімнат. У квартирах передбачене автономне опалення, об’єкт обладнаний окремою котельнею і трансформаторною підстанцією.

Преміальний ЖК має високорозвинену внутрішню інфраструктуру. Тут є французький ресторан і спа-центр, у дворі розташований дитячий майданчик закритого типу. «Ренессанс Резіденс» – житловий комплекс, що обладнаний підземним дворівневим паркінгом. Тут ведеться цілодобове відеоспостереження, уся територія знаходиться під охороною і має обмежений доступ для сторонніх осіб.

Якщо вас цікавить продаж квартир у ЖК Renaissance Residence, ціни на житло та інші подробиці, радимо завітати на офіційний сайт проєкту. На ньому розміщені фотографії інтер’єрів, планування квартир, детально описана інфраструктура. На форумах Києва можна почитати відгуки мешканців ЖК на вул. Новоселицька, 7, 9, 10 і вул. Добролюбова, 4, що дасть змогу скласти повне уявлення про новобудови.

Поширені питання