Розташування та генплан
вул. Троїцька, 37
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Palermo генплан
Європейська площа
10 хв
20 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва
Оновлено 20.04.2018: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Про житловий комплекс
ЖК Palermo ще шукають як ЖК Палермо
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Palermo» в Дніпрі розташований на правому березі річки, в самому центрі міста. Він будується на перетині вулиць Троїцька і Свєтлова, в місцевості з розвиненою транспортною та соціально-побутовою інфраструктурою. На відстані трохи більше трьох з половиною кілометрів знаходиться станція метро «Вокзальна».

Вже зараз ведеться продаж квартир у ЖК «Palermo», ціни апартаментів у новобудові при цьому значно менші середньої вартості житла по Шевченківському району, і наближаються до її нижньої межі.

«Палермо» – житловий комплекс, який орієнтований на створення максимально комфортних умов життя при мінімальних витратах покупця на придбання апартаментів і найменших щомісячних витратах на їх утримання.

Новий ЖК – це 10-ти поверхова цегляна будівля, зовнішні стіни якої мають утеплення мінеральною ватою - одним з найбільш ефективних і негорючих утеплювачів. Сучасні матеріали, що використовуються в ході будівництва, відрізняються високою якістю, надають всій конструкції необхідну міцність і презентабельний зовнішній вигляд, який виділяє комплекс серед інших новобудов Дніпра.

Незважаючи на низьку вартість житлових приміщень, яка забезпечується раціональним проектуванням планування квартир, забудовником, крім чистової стяжки та інших стандартних робіт, проводиться шумоізоляція підлоги і стін, встановлюються енергозберігаючі вікна, що особливо важливо при панорамному склінні. Усі апартаменти обладнані індивідуальною системою опалення.

Умови, відповідно до яких пропонується купити квартиру в ЖК «Палермо» в м. Дніпро від забудовника Greenwood, можна уточнити на офіційному сайті. Там же доступні фотографії нового будинку. Відгуки людей про новобудову та інші проекти компанії Greenwood варто пошукати на тематичних форумах міста.

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Палермо
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування