Продаж квартир від забудовника
Ціни вказані при 100% оплаті зі знижкою 10% станом на 02.09.2020
Повідомити про неточність
21 050 — 40 300 грн/м²
Статистика
Дата введення:
4 кв. 2023
1 секція
Розташування
вул. Електриків, 28
Повідомити про неточність
можете обрати будинок
ЖК OASIS генплан
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Документи
Станом на вересень 2020
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 27.08.2020: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК OASIS ще шукають як ЖК Оазис, Оазіс
Повідомити про неточність

Oasis — проєкт, який продовжує тенденцію ревіталізації Рибальського півострова та повернення місту колишніх промислових територій. Комплекс розташований на майданчику з хорошим оглядом, близько до води й транспортних магістралей.

Головна особливість комплексу — захоплюючі краєвиду старого міста, історичний центр та береги Дніпра. Щоб поліпшити панорамний огляд з квартир, будуть встановлені високі вікна. Архітектура комплексу залучає простотою форм та плавними закругленими лініями фасадів: Oasis складається з двох секцій круглої форми, що примикають один до одного.

Інфраструктура

Житлові площі в комплексі починаються з 3 поверху — перші рівні призначені для комерційних приміщень під магазини, ресторани, офіси та інші корисні сервіси для мешканців.

Біля комплексу зручна транспортна розв'язка великих транспортних магістралей столиці. За кілька хвилин на авто можна дістатися до старого Подолу. Поділ відомий своєю розвиненою інфраструктурою: бізнес-центрами, ресторанами, кав'ярнями, барами та пабами, заради яких приїжджають люди з різних куточків Києва. На Подолі також є кінотеатр, магазини, супермаркети та ринок.

Від ЖК Oasis до «Сільпо» можна доїхати за 6 хвилин на авто, до «Білли» 7 хвилин, 8 хвилин до «Еко Маркета». За 10 хвилин на авто можна заїхати на Житній ринок, де завжди є товари для будинку, свіжі фрукти, овочі, фермерська продукція, спеції та сухофрукти.

До найближчих дошкільних установ на Подолі їхати 5-6 хвилин: 5 хвилин до дитячих садків №307 «Барвінок», «Кузя та Знайка», 6 хвилин до «Фебеля», дошкільного центру №16, школи-дитячого садка «Поділля». До шкіл, ліцеїв та гімназій Подолу також їхати 5-8 хвилин.

Як й за всім іншим, на тренування найближче їхати на Поділ — за 5 хвилин їзди фітнес-клуби «АтлетиКо», Hiitworks на Подолі, «Фактура», Podolsky Fitness Club, а також спортивний зал Timur Gym, спортивні клуби «Сентай», «Край» та «Скульптор Тіла».

Варто зазначити, що інфраструктура Рибальського півострова отримає новий розвиток після закінчення сусідніх проєктів та перетворитися в ще одну частину культурного центру життя столиці. Зі збільшенням кількості житлових площ підтягнеться й інфраструктура — дитячі садки, школи, торгові центри, медичні кабінети та місця для дозвілля.

Комплектація

  • доступні планування з напівкруглими скляними зовнішніми стінами та класичні з кімнатами правильної форми

Дивитись все
Ще від bUd development
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Оазис
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування