Розташування та генплан
вул. Куліша, 36в
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Monaco генплан
Карта
Супутник
ТРЦ Форум Львів
5 хв
5 хв
ЛНУ ім. Івана Франка
5 хв
18 хв
Церква св. Анни
5 хв
18 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 25.06.2019: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Ще від РІЕЛ
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із Монако
Про житловий комплекс
ЖК Monaco ще шукають як Монако
Повідомити про неточність

Житло, яке надихає - це ЖК «Monaco» у Львові.

Воно не дарма названо на честь невеликох, але однією з найзатишніших і найкрасивіших країн світу. Будинок налічує всього 15 квартир, але в них були створені найкращі умови рівня «люкс». Зовні компактний будинок розбитий на просторі, облаштовані за сучасними мірками, квартири.

Для зведення житлового комплексу Монако у Львові була обрана історична частина міста, тому він знаходиться в оточенні розвиненої інфраструктури. Неподалік розташувалися ринки, готелі, медцентр, торгові центри та інше. Доступна транспортна розв'язка дозволяє безперешкодно дістатися у різні куточки міста.

Житловий комплекс «Монако» складається з п'яти поверхів з мансардою під дахом. Потрапити в будинок можна з однієї секції. Для зберігання машин біля будівлі розташований гостьовий паркінг. Біля будинку розпланована дитяча зона для ігор. Хоча будинок малоповерхий, в ньому передбачено ліфт. Будинок прилягає до інших будівель. На його першому поверсі розташовані комерційні приміщення.

Щоб купити квартиру в ЖК «Монако» від забудовника, варто звернутися на його офіційний сайт. На сайті міститься докладні відомості про планування житла, його вартість, актуальні пропозиції для покупців і т.д.

Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування