ЖК London

Джерело:
Будівництво призупинене
Роботи не ведуться з травня 2020 року
Розташування та генплан
вул. Ватутіна
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК London генплан
Карта
Супутник
Героїв Дніпра
15 хв
50 хв
Мінська
20 хв
55 хв
Оболонь
20 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на березень 2021
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 20.05.2021: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Лондон
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК London ще шукають як ЖК Лондон
Повідомити про неточність

London — це житловий комплекс в зеленій зоні передмістя Києва. Забудовник зробив акцент на розташуванні — поряд немає великих транзитних магістралей, шкідливих виробництв та залізничних шляхів. В окрузі також немає висотної забудови, тому не буде перешкод для краєвидів «Київського моря».

Всі секції комплексу виконані в єдиному архітектурному стилі та оздобленні, бо будують комплекс по збірно-монолітної технології зі стінами з готових стінових модулів. Стінові модулі поставляються з вже готовою обробкою, вікнами та декоративним французькими балконами.

Інфраструктура

Для розвитку району та комфорту мешканців комплексу London передбачено розвиток внутрішньої інфраструктури на території. На перших та цокольних поверхах планують відкрити магазини, аптеки, спортивні зали, офісні або складські приміщення. До великих мережевих супермаркетів від ЖК London їхати кілька хвилин на авто: 5 хвилин їзди до «Фори» та Varus, 6 хвилин до «Сільпо», «Білли» та «АТБ».

Для самих маленьких мешканців комплексу на території відкриють дитячий садок та школу раннього розвитку. До інших дошкільних установ Вишгорода їхати від 3 до 8 хвилин на авто: 3 хвилини до дитячого садка «Бамбіні», 4 хвилини до дитячого садка «Розумник», центрів розвитку дитини «Вінні» та «Мімішкі», 5 ​​хвилин до дитячого садка «Чебурашка», приватного дитячого садка «Академія Дитинства», 6 хвилин до дитячих садків «Ластівка» та Kids and Bricks, 8 хвилин до дитячих садків «Совушка» та «Абетка». Також у радіусі 3-8 хвилин їзди на авто школи, центри дитячого розвитку, дитячі мовні курси, музична школа та технічний ліцей.

Для піших прогулянок або катання на велосипеді за 20 хвилин пішки набережна «Київського моря» з дитячими майданчиками та місцями для відпочинку. З'їздити на тренування можна у найближчі вишгородські фітнес-клуби та тренажерні зали «Гладіатор», «Імпульс», «Комета», «Технофіт» та «Кристал».

Комплектація

  • передбачені кошики для кондиціонерів, щоб не псувати зовнішній вигляд фасадів

  • обслуговувати комплекс буде власний ЖЕК

  • в кожному дворі облаштовано дитячі ігрові майданчики

  • за додаткову плату можна купити комори приміщення для зберігання габаритних побутових речей та сезонних предметів, наприклад велосипедів, лиж або сноубордів

Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування