Продаж квартир від забудовника
Оновлено 05.04.2021
Повідомити про неточність
52 750 — 77 850
Дата введення:
4 кв. 2022
Розташування та генплан
вул. Генуезька, 1/2
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Emporium Tower генплан
Соборна площа
20 хв
40 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на квітень 2021
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 10.04.2021: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК Emporium Tower ще шукають як Емпоріум Тауер, Ємпоріум Тавер, Імперська Башта
Повідомити про неточність

Emporium Tower — це житловий комплекс у центрі курортного району Одеси. Комплекс складається з двох веж, об'єднаних спільною прибудинковою територією, інфраструктурою та архітектурним стилем.

На 26 поверсі вежі буде облаштований відкритий басейн з панорамними краєвидами моря. Вікна в апартаментах встановлені на всю висоту поверху — так в кімнати потрапляє більше сонячного світла, приміщення стає об'ємніше візуально, а ще відкривається огляд на берег, море та район Аркадії.

Забудовник зробив акцент на туристичній привабливості комплексу для інвестування через розташування в курортній зоні, планувань квартир-апартаментів та обслуговування на рівні п'ятизіркового готелю.

Інфраструктура

Інфраструктуру Emporium Tower можна умовно розділити на внутрішню і зовнішню. До внутрішньої інфраструктури відносяться комерційні площі комплексу: SPA зона з грязьовими ваннами, саунами та оздоровчою медициною, консольний басейн, тренажерний зал, кімната для дітей, косметологія та стоматологія, конференц-зали, ресторани, консьєрж-сервіс, паркінг на 320 паркомісць.

Зовнішня інфраструктура — це курортна зона Аркадії. Щороку туристи приїжджають до Одеси та відвідують ресторани, бари, кав'ярні, гуляють по набережній або влаштовують шопінг в торгових центрах Gagarin Plaza або Kador Mall.

Для прогулянок за 5 хвилин від Emporium Tower Дендропарк Перемоги — пам'ятник садово-паркового мистецтва зі штучними гірками, ставками, островами, які з'єднують мости та береги. 20 хвилин пішки до траси здоров'я — маршруту для пробіжок та прогулянок, який з'єднує пляжі Аркадії та Ланжерона уздовж моря.

Комплекс будують в оточенні нових житлових комплексів, які також розвивають інфраструктуру — на перших поверхах відкривають магазини, сервісні послуги, дитячі центри. До дитячих садків району можна дійти пішки або проїхати пару хвилин на авто: 6 хвилин до дитячого садка «Стриж», 10 хвилин до дитячого садка з яслами №135, монтессорі центру «Почемучки», центру дитячого розвитку «Ведмедик», 5 хвилин на авто до дитячого садка з яслами Kids Joy, 8 хвилин до дитячого садка ABCD Kids та приватного дитячого садка Orange. Для доросліших дітей за 5 хвилин пішки школа №56, за 10 хвилин школа 1-3 ступенів №38, за 15 хвилин приватна французька школа та приватна школа-гімназія «Мрія».

Особливості

  • готові апартаменти — квартири з дизайнерським ремонтом, технікою та меблями готові до заселення або оренді

  • керуюча компанія -— компанія повністю займається орендою, готельним сервісом, технічним обслуговуванням та документообігом

  • план інвестицій — компанія надає план щомісячного доходу від оренди

  • обслуговування як в 5 * готелі — цілодобовий консьєрж сервіс для дрібних доручень та побутових питань, охорона території, підтримання в будинку порядку та комфорту, прибирання та обслуговування квартир

  • технологічне оснащення — кожна квартира обладнана системою «розумного будинку» з вбудованими охоронними системами, датчиками витоку води, контролем вхідних дверей та іншими функціями

  • власний басейн на даху з панорамними виглядом та прозорим дном

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із Емпоріум Тауер
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування