ЖК Edison

Розташування та генплан
вул. Науки, 6
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Edison генплан
Карта
Супутник
Центральна площа
15 хв
35 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із Едісон
Про житловий комплекс
ЖК Edison ще шукають як Едісон, Єдісон
Повідомити про неточність

Житловий комплекс Едісон в м. Чернівці будується із цегли з додатковим утепленням стін і з використання пінополістиролу та штукатурки.

Фасад будівлі буде пофарбований якісною акриловою фарбою, виготовленою з компонентів німецького виробництва і яка має підвищений термін експлуатації без зміни кольору.

Високі стелі і панорамне скління, яке застосовується в цій 10-поверховій новобудові, дозволять зробити і без того просторі приміщення ще більш світлими і буквально наповненими повітрям.

Купити квартиру в ЖК Едісон від забудовника МS Імперіал можна з площею від 39 кв.м. Оскільки будівля будується із цегли, існує можливість об'єднання двох і більше квартир в одну, а також зміна їх планувань за власним бажанням.

Продаж квартир в ЖК Edison - це пропозиція житла дійсно високої якості. Безпека мешканців знаходиться на дуже високому рівні і її будуть забезпечувати надійні металеві двері з підвищеними протипожежними характеристиками, а також сучасні відеодомофони.

У будинку буде власний електрогенератор, який забезпечить мешканцям комплексу безперебійне енергопостачання в разі відключення електроенергії. З'явиться тут і централізована система очищення питної води.

Для підвищення енергоефективності житла в квартирах ЖК Edison встановлюються лічильники споживання всіх наданих мешканцям ресурсів, індивідуальні системи обігріву з використанням двоконтурних газових котлів.

Актуальні ціни на квартири, докладні плани і фото можна подивитися на офіційному сайті компанії-забудовника.

Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування