Розташування та генплан
вул. Київська, 22в
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Club House генплан
Карта
Супутник
Академмістечко
15 хв
30 хв
Житомирська
20 хв
35 хв
Святошин
25 хв
40 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Клабхаус
Про житловий комплекс
ЖК Club House ще шукають як ЖК Клабхаус, ЖК Клаб Хаус, ЖК Клуб Хаус, Клабхаус, Клубхаус
Повідомити про неточність

Житловий комплекс Clubhouse в м. Ірпінь - це двосекційний п'ятиповерховий будинок, в якому покупцям будуть запропоновані комфортабельні і оптимальні за площею не тільки однокімнатні та двокімнатні квартири, але в тому числі і дворівневі апартаменти. Технології будівництва новобудови дозволяють за бажанням покупця робити об'єднання сусідніх квартир, що дає можливість отримати житло з більшою площею.

ЖК на вул. Київська має дуже вигідне розташування. Зовсім поруч центр міста, безліч освітніх установ, магазинів і торгових центрів, є зручні виїзди на автомагістралі, що зв'язують Ірпінь зі столицею та іншими містами області. Неподалік від новобудови є кілька парків та скверів, які стануть відмінним місцем для прогулянок.

Для зручності покупців продаж квартир в ЖК Clubhouse буде проводитися з виконаною чорновою обробкою - лазерна цементна стяжка на підлозі, гіпсова штукатурка на стінах, розводка електрики та автономне опалення з використанням двоконтурних газових котлів.

На офіційному сайті проєкту можна дізнатися додаткові подробиці про цю новобудову, подивитися планування квартир, фото з місця будівництва, уточнити актуальну наявність вільних квартир і ціни на квадратні метри. Там же вказано адресу офісу продажу, де можна купити квартиру в ЖК Клубхаус від забудовника.

Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування