ЖК Concept House Futurium

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Concept House Futurium додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Немає зв'язку
Будівництво зупинено
Роботи не ведуться з лютого 2022 року

ЖК Concept House Futurium

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Concept House Futurium додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Немає зв'язку
Будівництво зупинено
Роботи не ведуться з лютого 2022 року
Продаж квартир від забудовника
Вказати неточність
На жаль, немає звʼязку із відділом продажів. Інформація про продаж відсутня
Розташування та генплан
Харків Київський р-н Нагірний вул.Чернишевська, 81-83
Вказати неточність
Генплан
Метро
Мапа
Супутник
ЖК Concept House Futurium генплан
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Вказати неточність
Дивитись всі
Документи
Станом на січень 2022
Вказати неточність
Статус будівництва
Оновлено 14.04.2022
Вказати неточність
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із ЖК Концепт Хаус Футуріум
Ще про цей проєкт
Про проєкт
ЖК Concept House Futurium ще шукають як ЖК Концепт Хаус Футуріум, Концепт Хауз Футуріум
Вказати неточність

Житловий комплекс Concept House Futurium — це авторський будинок у центрі Харкова. Особливістю будівлі є його архітектура з каскадною поверховістю, завдяки чому забудовник може запропонувати ексклюзивні планування із просторими терасами на даху. З відкритих майданчиків «міських вілл» відкривається чудовий вид на місто, а мала поверховість будинку підтримує архітектурну та історичну естетику району.

Безпеку та спокій мешканців під час прогулянок гарантує закрита територія та концепція «двір без машин». Власники автомобілів зможуть користуватися підземним паркінгом, обладнаним індивідуальними розетками для заряджання електромобілів.

Інфраструктура

Concept House Futurium знаходиться серед архітектурних шедеврів — у самому центрі Харкова, на вулиці Чернишевській, 81. На відстані кількох хвилин від центральної площі Свободи та зелених парків: Молодіжного, саду Шевченка, парку Горького та зоопарку. У межах кілометра розташовані станції метро «Університет» та «Пушкінська», на відстані 1,3 км — станція метро «Архітектора Бекетова».

За 700 м від будинку відкритий Сумський ринок, де продають фермерські овочі та фрукти, м'ясо та молочну продукцію. Крім цього в окрузі знаходиться безліч супермаркетів, наприклад, SPAR, Basket та «Арбуз-маркет». Якщо лінь готувати — за два кроки від комплексу працюють індійський ресторан «Гоа», ресторан грузинської кухні Puri Chveni, ресторан «Мясоедовъ», кафе з єнотами «ЄHOT Coffee» та інші заклади.

Якщо у вас в сім'ї є діти, в пішому доступі відкриті НВК імені В. Г. Короленка, Міжнародна дитяча бізнес-школа Rainbow та загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36. Також поряд знаходяться Національний університет цивільного захисту України, Національний університет будівництва та архітектури, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Харківський технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка та Педагогічний університет імені Г. С. Сковороди. Для найменших по сусідству з комплексом працює ясла-садок №222 комбінованого типу та освітній центр «Я та моя школа».

На випадок, якщо знадобиться лікарська допомога, в межах 10-15 хвилин пішки є безліч медичних закладів. Серед них міська лікарня №14, обласна лікарня, Центр здоров'я жінки при Дорожній лікарні, 30-та Міська отоларингологічна клінічна лікарня, Центр первинної медико-санітарної допомоги НТУ «ХПІ», медичний центр «Сімейна поліклініка» та інші приватні установи.

Серед найближчих спортивних клубів ви знайдете студію йоги Yogahot, фітнес-клуби Feel well, «Афіна», тренажерні зали «Гранат» та LABYRINTH. Окрім цього за 500 м від будинку розташований спорткомплекс «Політехнік» із власним стадіоном для пробіжок та басейном.

Комплектація

  • зовнішні стіни з керамічного блоку товщиною 380 мм, утепленого за допомогою «спученого перліту»

  • фасад виконаний італійською цеглою ручного формування S.ANSELMO

  • дерево-алюмінієві вікна від компанії «Модерн» встановлені за технологією «теплого монтажу»

  • у під'їздах передбачено ліфти Wittur німецького виробництва

  • у будівництві та внутрішніх роботах девелопер використовує передові технології та матеріали високої якості: труби Kan-therm (Нідерланди), батареї Kermi (Австрія), каналізаційні труби із звукоізоляцією

Дивитись всі