Розташування та генплан
вул. Захисників Вітчизни, 12
Повідомити про неточність
можете обрати будинок
ЖК Borispol DeLuxe генплан
Бориспільська
15 хв
45 хв
Харківська
20 хв
50 хв
Червоний хутір
20 хв
50 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Про житловий комплекс
ЖК Borispol DeLuxe ще шукають як ЖК Бориспіль Де Люкс, ЖК Borispol De Luxe, ЖК Бориспіль Де Люкс
Повідомити про неточність

Житловий комплекс Borispol DeLuxe у Борисполі - це елітна новобудова преміум-класу, побудована в стилі англійської архітектури в самому центрі міста. Надійні та теплі стіни із червоної цегли, покрівля, виконана з натуральної черепиці, високі стелі, панорамні вікна та просторе планування квартир - ось далеко не всі відмінні особливості цього проекту, що вигідно виділяють його на фоні інших новобудов.

«Бориспіль Де Люкс» - житловий комплекс, що зводиться приблизно за 15 хвилин їзди від Києва, що дозволить його жителям одночасно насолоджуватися життям у передмісті і користуватися усіма благами розташованої зовсім поряд столиці.

Купити квартиру в ЖК «Бориспіль Де Люкс» в м. Бориспіль від забудовника «Агробудмеханізація» - значить, отримати житло, яке буде дійсно зручним і відповідатиме усім вимогам комфорту. Найменші однокімнатні квартири тут мають площу близько 50 кв. м., а розмір трьохкімнатних може досягати 123 кв. м.

Продаж квартир в ЖК Borispol DeLuxe, ціни яких вказані на цій сторінці, здійснюється на різних умовах. Так, при 100% оплаті вартість може виявитися меншою, так як для таких покупців діють значні знижки. Є також можливість оформлення розстрочки і отримання кредиту у банка-партнера. 

Всі подробиці про продаж житла у цій новобудові, а також фото та документацію по цьому проекту можна знайти на офіційному сайті забудовника. Якщо цікавлять саме відгуки про ЖК на вул. Захисників Вітчизни у м. Бориспіль, знайти їх можна, відвідавши тематичний форум.

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Бориспіль Де Люкс
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування