Продаж квартир від забудовника
Оновлено 06.04.2021
Повідомити про неточність
18 200 — 29 000
Дата введення:
Введено
2 кв. 2021
Розташування та генплан
вул. Лесі Українки, 2а
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК 7'я генплан
Бориспільська
10 хв
30 хв
Вирлиця
10 хв
35 хв
Харківська
10 хв
35 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на березень 2021
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 22.02.2021: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК 7'я ще шукають як ЖК Сім'я, 7я
Повідомити про неточність

Житловий комплекс 7'я в с. Щасливе - це комфортабельна новобудова всього в 8 км від столиці, до якої можна добратись по сучасній швидкісній трасі як на громадському транспорті, так і на особистому автомобілі.

Новобудова має яскравий архітектурний стиль, функціональні планування квартир, впорядковану прибудинкову територію і розташовується в дуже вдалому місці, де поруч є престижні школи, дитячі садки, магазини, аптеки, а також спортивний комплекс та футбольна академія.

ЖК на вулиці Лесі Українки будується з червоної цегли з додатковим утепленням стін мінеральною ватою. Будівля матиме скатний дах, який не тільки надаватиме йому оригінальний вигляд, але і зробить новобудову більш довговічною і надійною.

Продаж квартир в ЖК 7'я - це пропозиції якісного житла для абсолютно різних сімей. Підходящий для себе варіант житла тут зможе знайти як самотня людина, так і велика дружна сім'я, що складається з представників різних поколінь. Площа пропонованих тут квартир становить від 33 до 78 кв.м.

На офіційному сайті комплексу можна познайомитися з докладними плануваннями квартир, подивитися фото з місця будівництва, дізнатися актуальну вартість квадратного метра і контакти офісу продажу, де можна купити квартиру в ЖК 7'я від забудовника Domira Development.

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Сім'я
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування