Розташування та генплан
просп. Індустріальний (Фрунзе), 6
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Індустріальний генплан
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва
Оновлено 27.03.2020: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Про житловий комплекс

Житловий комплекс «Індустріальний» у Харкові розташований за адресою проспект Індустріальний, 6. Відстань до станції метро «Тракторний завод» становить близько 900 м, а до Московського проспекту – найголовнішої магістралі міста та Індустріального району – всього півкілометра. До найближчої зупинки громадського транспорту не більше трьох хвилин ходьби.

Поруч з новобудовою знаходиться інститут, дитячий садок, дві школи, кілька кафе і ресторанів. Поблизу є банківські установи, аптеки і фітнес-центр. Неподалік розташована адміністрація району.

«Індустріальний» – житловий комплекс, який представляє собою п'ятиповерховий будинок, що споруджується за оригінальним проєктом. У ході будівництва використовуються сучасні екологічно безпечні матеріали високої якості.

Цегляні стіни утеплені пінопластом, який вважається високоефективним утеплювачем. Фасад новобудови оштукатурений і захищений від впливу атмосферних опадів. Введення комплексу в експлуатацію – перший квартал 2017 року.

Купити квартиру в ЖК «Індустріальний» у м. Харків від забудовника «СамсонГрад» пропонується з предчистовой обробкою: установка дверей «Комунар», вікон з енергозберігаючими двокамерними склопакетами, оштукатурювання стін і стелі, а також розведення електрики і сантехнічних комунікацій.

Планування апартаментів спроєктовано раціонально і забезпечує високий рівень комфорту, незважаючи на невелику вартість квартир, які ще можна тут придбати.

Фото різних варіантів оформлення приміщень розміщені на офіційному сайті. Там же опубліковані номери контактних телефонів фахівців, якими здійснюється продаж квартир у ЖК «Індустріальний», ціни квадратних метрів і умови придбання. Відгуки про будівлю та компанію «СамсонГрад» ви знайдете на фоурмах про харківську нерухомість.

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Індустріальний
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування