Розташування та генплан
вул. Єсеніна, 30, 31
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Єсенін генплан
Академмістечко
15 хв
25 хв
Житомирська
20 хв
35 хв
Святошин
20 хв
35 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва
Оновлено 19.03.2018: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК Єсенін ще шукають як Єсенін, Єсєнін
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Єсенін» в Ірпені зводиться на околиці соснового лісу усього за 12 км від найближчої станції метро. Чудова екологія, красива природа, оригінальні архітектурні рішення, зручні планування квартир і вся необхідна інфраструктура поблизу новобудови - ось те, що може запропонувати покупцям нерухомості ЖК на вул. Єсеніна.

Будинки перемінної поверховості, яка надає їм вельми оригінального зовнішнього вигляду, зводяться з керамічної цегли. Також тут планується застосувати додаткове утеплення стін, що гарантує оптимальний мікроклімат всередині приміщень. Купити квартиру в ЖК «Єсенін» в м. Ірпінь від забудовника «Орлан Інвест» можна з чорновим оздобленням, встановленими лічильниками обліку ресурсів, що споживаються, двоконтурними газовими котлами системи індивідуального опалення приміщень.

«Єсенін» - житловий комплекс, в якому пропонуються тільки однокімнатні та двокімнатні квартири, планування яких можна назвати вельми просторими та зручними. Є квартири, які позиціонуються забудовником як однокімнатні, але в них, крім дійсно значної за розмірами кухні-вітальні площею 24 кв. м, є ще і окрема спальна кімната.

На офіційному сайті компанії, що займається зведенням цього будинку, можна знайти все про продаж квартир в ЖК «Єсенін»: ціни, планування, фото будинків, хід будівництва і т. ін. Тим, хто бажає прочитати ще і відгуки про цей житловий комплекс, варто відвідати також тематичні форуми.

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Єсенін
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування