Розташування та генплан
вул. Кургузова, 11а
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Ярославичі-2 генплан
Карта
Супутник
Прогулянка
Аерообліт
Героїв Дніпра
20 хв
35 хв
Мінська
20 хв
40 хв
Оболонь
20 хв
45 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 30.10.2020: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Ярославичі-2
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс

Житловий комплекс «Ярославичі-2» — продовження проєкту «Ярославичі» з типової висотної забудови Вишгорода. 4 будинки комплексу розташовані поруч з лісопарковою зоною, далеко від галасливих магістралей та шкідливих виробництв.

Територія навколо будинків буде облаштовано дитячими ігровими майданчиками та спортивними зонами з полями для міні-футболу та тенісу.

Інфраструктура

Для жителів ЖК «Ярославичі-2» вся інфраструктура Вишгорода в пішому доступі: школи та дитячі сади, магазини, сервісні послуги, кафе, аптеки та відділення банків. Для власників автомобілів проєктом передбачено механізований паркінг, а також рядом гаражний кооператив, де можна купити або орендувати гараж.

Дійти до супермаркетів можна пішки: 5 хвилин до «Білли» та «Фори», 6 хвилин до «АТБ», 10 хвилин до Fresh Food Market та Thrash, 15 хвилин до Varus та «Сільпо».

Поруч з комплексом за хвилину пішки 2 дитячі садки Kind and Bricks та приватний дитячий садок «Академія Дитинства», за 5 хвилин пішки дитячий сад «Ластівка», «Сонечко» та «Азбука», а трохи далі дитячі сади «Розумник», «Чебурашка», «Золотий Ключик» та «Совушка». В радіусі 10 хвилин пішки розташовані школи: 5 хвилин до школи «Сузір'я», 7 хвилин до технічного ліцею НТУУ КПІ, 10 хвилин до школи усного рахунку Соробан та школи нового формату Sapiens. З додаткових позашкільних занять в пішому доступі мовні курси, дитяча музична школа, комп'ютерні курси та STEM-школа INVENTOR.

Якщо полюбляєте плавання — за дві хвилини басейн. Дійти за кілька хвилин можна буде до спортивного комплексу «Імпульс», бойового клубу «Комета» або фітнес-клубу Techno Fit з функціональним тренінгом, TRX, тай-бо та фітнес-міксами.

З медичних установ за 10 хвилин пішки від РК «Ярославичі-2» центральна районна лікарня та поліклініка.

Комплектація

  • квартири здають з обробкою — покриттям підлоги, шпалерами, міжкімнатними дверима, сантехнікою, але без ремонту у санвузлах та без скління лоджій

  • на типовому поверсі розташовано 7-8 квартир

Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування