ЖК Шодуар

Житомир Корольовский р-н
Будівництво заморожене
Роботи не ведуться з червня 2020 року
Розташування та генплан
вул. Велика Бердичівська, 50а
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Шодуар генплан
Карта
Супутник
Майдан Перемоги
5 хв
20 хв
Характеристики проєкту
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 23.03.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Заморожено
Дата введення невідома
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Шодуар
Про проєкт

Двосекційний житловий комплекс «Шодуар» розташувався у центральній частині міста і завдяки своєму дизайну урізноманітнить хрущовську забудову району. Фасади комерційної та житлової площі відрізняються обробкою: нижні поверхи декоровані натуральним каменем, а верхні з панорамними вікнами та заскленими в підлогу балконами пофарбовані м'якими бежевими відтінками.

Інфраструктура

Житловий комплекс «Шодуар» розташований поруч з однією з центральних транспортних магістралей міста — вулицею Великою Бердичівською. За 2 хвилин пішої ходи до будинку зупинки громадського транспорту, з яких маршрути відправляються у різні куточки міста та прилеглі села.

У пішій доступності до житлового комплексу декілька продуктових магазинів та супермаркетів: до супермаркету «Квартал» та магазину-кафе «Рудь» — 3 хвилини, до «АТБ-маркету» та магазину «Оптовичок» — 6 хвилин, а до магазину тортів «Вацак» — 8 хвилин. До центрального продуктового ринку та розташованих поруч із ним супермаркетів «Сільпо» та «АТБ» автомобілем 5-7 хвилин.

Для малюків у районі житлового комплексу «Шодуар» кілька дитячих дошкільних установ: до приватного дитячого саду Smile — 7 хвилин пішки, а до дитячих садків №42, №56, №57 та центру дошкільного розвитку «Гармонія» — 2 хвилини на авто. Найближча до будинку школа №33 за 4 хвилини пішки, а до приватної школи Radiance та школи усного рахунку «Соробан» — 5 хвилин. За 2 хвилини пішої ходи від будинку школа англійської мови Win-Win, а в 2 хвилинах їзди на авто — міські школи №12 та №21. Також в районі новобудови розташована міська музична школа №2 та декілька ВНЗ міста: педагогічний університет ім. І.Франко, агроекономічний університет та інститут медсестринства.

Займатися спортом мешканці житлового комплексу «Шодуар» зможуть на облаштованому на прибудинковій території спортивному майданчику або в спортивній залі Impulse, поруч з будинком. Також за 3 хвилини на авто розташований басейн «Авангард».

Особливості

  • декорування фасаду натуральним каменем

  • дизайнерське оформлення під'їздів — рідкість у Житомирі

  • облаштована прибудинкова територія з наземним паркінгом, дитячим та спортивним майданчиками

  • поруч міські лікарні, медичні центри та лабораторії

Поширені питання