ЖК Чорноморський

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Чорноморський додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Херсон Дніпровський р-н ХБК

ЖК Чорноморський

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Чорноморський додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Херсон Дніпровський р-н ХБК
Продажі призупинено
Будівництво заморожене
ЛУН Асистент
Не знайшли те, що шукали? Наші менеджери допоможуть.
Написати
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Дивитись всі
Про проєкт
ЖК Чорноморський ще шукають як Чорноморський

Житловий комплекс «Чорноморський» в Херсоні знаходиться в одному з найбільш престижних районів усього за 700 метрів від берега Дніпра. У ста метрах пролягає вулиця Перекопська – важлива магістраль міста, по якій пролягає велика кількість маршрутів громадського транспорту.

Параметри комплексу

Чотириповерхова новобудова має три секції, в яких запроєктовані квартири бізнес-класу. ЖК на вул. Чорноморська, 6 споруджується з екологічно чистих матеріалів. Для зниження вартості утримання житла в ході будівництва застосовуються передові технології, що дозволяють досягти високої міцності та енергоефективності.

«Чорноморський» – житловий комплекс, який обладнаний сучасними інженерними системами, що характеризуються надійністю і мають широкий діапазон регулювання.

Будівля зводиться з високоякісної цегли, що відповідає міжнародним стандартам. Зовнішні стіни утеплюються пінопластом – ефективним утеплювачем, який здатний довгі роки служити без зміни теплофізичних властивостей. Фасад облицьовувався сучасною штукатуркою.

Інфраструктура

На території новобудови проводяться роботи з озеленення та благоустрою. Прокладаються проїзди для спецтранспорту та пішохідні доріжки, встановлюються вуличні світильники. Розбиваються трав'яні газони і висаджуються декоративні чагарники.

Поблизу є кінотеатр, кафе, школи, ринок і пляж. Біля новобудови також розташовані магазини, дитячий садок, фінансові установи.

Характеристики житла

Купити квартиру в ЖК «Чорноморський» в м. Херсон від забудовника можна в стані готовому до остаточного ремонту. На підлогах виконується стяжка, обладнана системою «тепла підлога». Стіни оштукатурюються, стеля підготовлена до фарбування або іншого оздоблення. Встановлюються вхідні металеві двері. Вікна, як і двері балконів, виконані з металопластикового профілю та скляться енергозберігаючими склопакетами.

Дивитись всі