ЖК Чорноморський

Херсон Дніпровський р-н
Будівництво заморожене
Розташування та генплан
вул. Чорноморська, 6
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Чорноморський генплан
Карта
Супутник
Площа Свободи
5 хв
15 хв
Характеристики проєкту
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Повідомити про неточність
Заморожено
Дата введення невідома
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Чорноморський
Про проєкт
ЖК Чорноморський ще шукають як Чорноморський
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Чорноморський» в Херсоні знаходиться в одному з найбільш престижних районів усього за 700 метрів від берега Дніпра. У ста метрах пролягає вулиця Перекопська – важлива магістраль міста, по якій пролягає велика кількість маршрутів громадського транспорту.

Параметри комплексу

Чотириповерхова новобудова має три секції, в яких запроєктовані квартири бізнес-класу. ЖК на вул. Чорноморська, 6 споруджується з екологічно чистих матеріалів. Для зниження вартості утримання житла в ході будівництва застосовуються передові технології, що дозволяють досягти високої міцності та енергоефективності.

«Чорноморський» – житловий комплекс, який обладнаний сучасними інженерними системами, що характеризуються надійністю і мають широкий діапазон регулювання.

Будівля зводиться з високоякісної цегли, що відповідає міжнародним стандартам. Зовнішні стіни утеплюються пінопластом – ефективним утеплювачем, який здатний довгі роки служити без зміни теплофізичних властивостей. Фасад облицьовувався сучасною штукатуркою.

Інфраструктура

На території новобудови проводяться роботи з озеленення та благоустрою. Прокладаються проїзди для спецтранспорту та пішохідні доріжки, встановлюються вуличні світильники. Розбиваються трав'яні газони і висаджуються декоративні чагарники.

Поблизу є кінотеатр, кафе, школи, ринок і пляж. Біля новобудови також розташовані магазини, дитячий садок, фінансові установи.

Характеристики житла

Купити квартиру в ЖК «Чорноморський» в м. Херсон від забудовника можна в стані готовому до остаточного ремонту. На підлогах виконується стяжка, обладнана системою «тепла підлога». Стіни оштукатурюються, стеля підготовлена до фарбування або іншого оздоблення. Встановлюються вхідні металеві двері. Вікна, як і двері балконів, виконані з металопластикового профілю та скляться енергозберігаючими склопакетами.

Поширені питання