ЛУН Асистент
Не знайшли те, що шукали? Наші менеджери допоможуть.
Написати
Розташування та генплан
просп. Перемоги, 65г
Можете обрати будинок
ЖК Черемушки 2 генплан
Карта
Супутник
7 хв
5 хв
20 хв
10 хв
Згорнути
Характеристики проєкту
Статус будівництва
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Черемушки 2
ЖК Южный Горизонт
ЖК Южный Горизонт
ФЛАС
Індустріальна
25 хв
5 будинків в проєкті
ЖК Меридіан
ЖК Меридіан
Житлобуд-2
Від 855 тис. грн
Героїв праці
30 хв
4 будинки будується, 4 збудовано
ЖК Пролісок
ЖК Пролісок
Житлобуд-2
Від 1.15 млн грн
Палац спорту
7 хв
3 будинки будується, 4 збудовано, 5 в проєкті
ЖК Левада
ЖК Левада
Трест Житлобуд-1
Від 844 тис. грн
Проспект Гагаріна
8 хв
2 будинки будується, 30 збудовано, 3 зупинено
вул. Білогірська
вул. Білогірська
Житлобуд-2
23 Серпня
17 хв
1 будинок в проєкті
Про проєкт
ЖК Черемушки 2 ще шукають як Черемушки 2

Трисекційний житловий комплекс Черемушки 2 в Харкові – це новий будинок в затишному районі, зведений в сучасних тенденціях з продуманими плануваннями квартир. У будинку продуманий підвальний поверх, відведено місце для офісних, а також торгівельних площ.

Перший поверх ЖК Черемушки 2 займають об'єкти соціальної і побутової інфраструктури: тут розташована стоматологія, банківське відділення, кабінет нотаріуса, магазини і салон краси. На вісімнадцятому поверсі знаходяться творчі майстерні. Прилегла територія ЖК на просп. Перемоги, 65г облагороджена, продуманий паркінг на 39 автомобільних місць.

У недалекій близькості є зупинка суспільного транспорту, школи, дитсадки, ресторани і кафе. Поруч також закінчується будівництво нової станції метро.

Квартири в новобудові володіють підвищеною шумоізоляцією завдяки використанню при будівництві спеціальних блоків. У апартаментах встановлені енергозбережні склопакети у віконних отворах. У будинку проведений телефонний зв'язок з можливістю підключення мережі Інтернет. Всього тут спроєктовано 288 апартаментів для ділових і сімейних людей.

Купити квартиру в ЖК Черемушки 2 забудовник Респект Стройінвест пропонує на доступних умовах, з якими вам вдасться ознайомитися на офіційному сайті даного об'єкту. Також там є актуальний рівень цін, детальні фотографії і інші деталі.

Продаж квартир в ЖК Черемушки 2 стартував, власники діляться своїми відгуками щодо придбання на тематичному міському форумі Харкова, які можуть виявитися корисними для тих, хто планує покупку.

Поширені питання