Розташування та генплан
вул. Львівська, 23а, 25а, 33а
Можете обрати будинок
ЖК Хвиля генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
Характеристики проєкту
Статус будівництва
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Хвиля
ЖК Грінвуд-2
Готові квартири
Ціна в $ за НБУ
%
Брюховичі
ЖК Грінвуд-2
М7 Девелопмент
Від 1.37 млн грн
Готові квартири
2 будинки будується, 3 збудовано, 8 в проєкті
ЖК Грінвуд-4
Ціна в $ за НБУ
%
Брюховичі
ЖК Грінвуд-4
М7 Девелопмент
Від 1.26 млн грн
4 будинки будується, 1 в проєкті
ЖК Грінвуд-3
Ціна в $ за НБУ
%
Брюховичі
ЖК Грінвуд-3
М7 Девелопмент
Від 1.09 млн грн
4 будинки будується, 4 в проєкті
Житловий квартал Royal Estate
Бірки
Житловий квартал Royal Estate
Lighthouse Development UA
Від 1.52 млн грн
3 будинки будується
ЖК на Величковського
Знижка до 10%
%
Шевченківський
ЖК на Величковського
Галжитлобуд
Від 841 тис. грн
ТЦ Інтерсіті
40 хв
1 будинок в проєкті
Про проєкт

Житловий комплекс «Хвиля» у Львові – затишна новобудова, у якій кожен майбутній мешканець стане щасливим власником доступного по вартості й комфортного житла.

Розміщений ЖК на вул.Львівська, 23а, 33а, фактично знаходиться у Брюховичах й відноситься до Шевченківського району Львова. Брюховичі мають непогано розвинену інфраструктуру та чимало можливостей для гарного відпочинку всією родиною на лоні природи.

«Хвиля» - житловий комплекс, що має абсолютно всі необхідні якості, які притаманні по-справжньому комфортному й зручному житлу економ-класу. Зводиться будинок з використанням керамічної цегли від надійного виробника. Для утеплення стін був вибраний пінопласт.

Весь двір новобудови упорядковано та озеленено. Тут знаходиться дитмайданчик, гостьовий паркінг, гаражі для машин мешканців, ліхтарі, які у вечірній час освітлюють під’їзні шляхи та доріжки. Територію ЖК огороджено.

Продаж квартир в ЖК «Хвиля», ціни яких можете знайти на цій сторінці, реалізується одно-, двох-, трьох-, чотирьохкімнатним житлом. У помешкання під’єднанні всі потрібні комунікації, розведена електропроводка, встановлені лічильники, радіатори, двері металеві, підвіконня, вікна, які забезпечать високу звукоізоляцію.

Бажаючі купити квартиру в ЖК «Хвиля» у м. Львів від забудовника мають звернутись до офісу продажу. Попередню інформацію щодо його розташування, цін на квартири комплексу, умов придбання, планування житла можна отримати на офіційному сайті ЖК. Дізнатись про хід будівництва, побачити фотографії вже зведених будівель комплексу й почитати відгуки його мешканців можливо на форумах про львівську нерухомість.

Поширені питання