Продаж квартир від забудовника
Оновлено 20.09.2021
Повідомити про неточність
16 000
Розташування та генплан
вул. Львівська, 23а, 25а, 33а
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Хвиля генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 28.05.2020: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
ЖК Riel City
ЖК Riel City
Квартири від 526 тис.грн. Розвинена інфраструктура.
ЖК Парус City
ЖК Парус City
Розтермінування від забудовника, перший внесок — 10%
ЖК Avalon Yard
ЖК Avalon Yard
Нова черга, встигни
ЖК Містечко Підзамче
РІЕЛ
ЖК Містечко Підзамче
Розтермінування + 6 міс
з 17.08 по 30.09
Термін виплат за квартиру подовжено до червня 2022 року
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Хвиля
Про проєкт

Житловий комплекс «Хвиля» у Львові – затишна новобудова, у якій кожен майбутній мешканець стане щасливим власником доступного по вартості й комфортного житла.

Розміщений ЖК на вул.Львівська, 23а, 33а, фактично знаходиться у Брюховичах й відноситься до Шевченківського району Львова. Брюховичі мають непогано розвинену інфраструктуру та чимало можливостей для гарного відпочинку всією родиною на лоні природи.

«Хвиля» - житловий комплекс, що має абсолютно всі необхідні якості, які притаманні по-справжньому комфортному й зручному житлу економ-класу. Зводиться будинок з використанням керамічної цегли від надійного виробника. Для утеплення стін був вибраний пінопласт.

Весь двір новобудови упорядковано та озеленено. Тут знаходиться дитмайданчик, гостьовий паркінг, гаражі для машин мешканців, ліхтарі, які у вечірній час освітлюють під’їзні шляхи та доріжки. Територію ЖК огороджено.

Продаж квартир в ЖК «Хвиля», ціни яких можете знайти на цій сторінці, реалізується одно-, двох-, трьох-, чотирьохкімнатним житлом. У помешкання під’єднанні всі потрібні комунікації, розведена електропроводка, встановлені лічильники, радіатори, двері металеві, підвіконня, вікна, які забезпечать високу звукоізоляцію.

Бажаючі купити квартиру в ЖК «Хвиля» у м. Львів від забудовника мають звернутись до офісу продажу. Попередню інформацію щодо його розташування, цін на квартири комплексу, умов придбання, планування житла можна отримати на офіційному сайті ЖК. Дізнатись про хід будівництва, побачити фотографії вже зведених будівель комплексу й почитати відгуки його мешканців можливо на форумах про львівську нерухомість.

Поширені питання