Розташування та генплан
Можете обрати будинок
ЖК Форест-Хілл генплан
Карта
Супутник
ТЦ Інтерсіті
5 хв
15 хв
McDonald’s (просп. Чорновола)
10 хв
20 хв
Церква св. Анни
10 хв
30 хв
Згорнути
Характеристики проєкту
Документи
Інформація актуальна станом на березень 2021 року. На даний момент державні органи та реєстри не працюють у штатному режимі
Статус будівництва
Оновлено 22.01.2019: Інформація від ЛУН-фотографів
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Форест-Хілл
ЖК Голоські кручі
Продажі ведуться
2 роки на виплат
%
Шевченківський
ЖК Голоські кручі
РІЕЛ
Від 1.73 млн грн
Продажі ведуться
ТЦ Інтерсіті
18 хв
2 будинки збудовано
ЖК ARTHOUSE park
Продається та будується
Шевченківський
ЖК ARTHOUSE park
LEV Development
Від 1.83 млн грн
Продається та будується
ТЦ Інтерсіті
19 хв
1 будинок будується, 2 збудовано
ЖК Фруктова Алея
Продається та будується
Шевченківський
ЖК Фруктова Алея
LVIV BUD
Від 1.32 млн грн
Продається та будується
СТРЦ «Spartak»
17 хв
1 будинок будується, 1 в проєкті
ЖК Avalon Flex
Продажі ведуться
Шевченківський
ЖК Avalon Flex
Avalon
Від 2.98 млн грн
Продажі ведуться
СТРЦ «Spartak»
7 хв
4 будинки збудовано
ЖК SILENT PARK
Старт продажу
Шевченківський
ЖК SILENT PARK
LEV Development
Від 1.44 млн грн
Старт продажу
СТРЦ «Spartak»
20 хв
1 будинок підготовчі роботи, 5 в проєкті
Про проєкт
ЖК Форест-Хілл ще шукають як Форест-Хілл

Попит на новобудови зростає з кожним роком, тому недивно, що разом з тим збільшується кількість бажаючих купити квартиру в ЖК «Форест-Хілл» в м. Львів від забудовника Global Development. Виситься ЖК на вул. На Нивах в одному з найпрестижніших районів старовинного міста – Шевченківському.

Менш ніж у 4 км знаходяться головні пам'ятки Львова – Оперний театр, парк Високий замок, Собор Святого Юра та інші. Всього 2-3 хвилини знадобиться, щоб дійти до проспекту В. Чорновола, звідки можна дістатись у будь-яке місце обласного центру. У пішій доступності від новобудови розташовані різноманітні магазини, великі супермаркети та ТРЦ, ринок, спортклуб, учбові заклади, салони краси, кафе, банківські установи.

Слід віднести житловий комплекс «Форест-Хілл» у Львові до перспективніших новобудов міста, адже цей ЖК є втіленням кращого сучасного досвіду та світових технологій. Під час всього ходу будівництва ретельно дотримувались потрібні норми якості. Забудовник вирішив звести ЖК з цегли, використовуючи монолітно-каркасний тип будівництва, що вважається найкращим рішенням серед існуючих на сьогодні технологій.

«Форест-Хілл» - житловий комплекс висотою у 12 поверхів, на яких розташовані одно-, двох- та трьохкімнатні квартири. Просторе планування помешкань дозволить майбутнім мешканцям втілити у життя різноманітні дизайнерські ідеї. Завдяки великим панорамним вікнам до кімнат проникає ще більше світла. Кожна квартира забезпечена автономною системою опалення, сталевими радіаторами та котлом.

Двір новобудови знаходиться під цілодобовою охороною. На території планується спорудження декількох зон для відпочинку та майданчиків для малечі, наземна гостьова стоянка та підземний паркінг.

Продаж квартир в ЖК «Форест-Хілл», ціни яких доступні навіть для молодих сімей, викликав не аби яку зацікавленість серед потенційних покупців. На офіційному сайті та у центральному офісі продажів бажаючі зможуть уточнити планування квартир, площу, їх вартість та переглянути фотографії житла. На форумах про первинний ринок можна почитати відгуки про компанію Global Development.

Поширені питання