ЛУН Асистент
Не знайшли те, що шукали? Наші менеджери допоможуть.
Написати
Розташування та генплан
Можете обрати будинок
ЖК Форест-Хілл генплан
Мапа
Супутник
ТРЦ Spartak
18 хв
5 хв
Стадіон СКА
5 хв
ТРЦ Форум Львів
10 хв
Згорнути
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Документи
Станом на березень 2021
Статус будівництва
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із ЖК Форест-Хілл
ЖК Greenville Park Lviv
Greenville
ЖК Greenville Park Lviv
Шевченківський
Від 1.74 млн грн
ТРЦ Spartak
8 хв
ЖК Avalon Flex
“єОселя” на готові квартири
Avalon
ЖК Avalon Flex
Шевченківський
Від 3.51 млн грн
ТРЦ Spartak
7 хв
ЖК Фруктова Алея
LVIV BUD
ЖК Фруктова Алея
Шевченківський
Від 1.73 млн грн
ТРЦ Spartak
15 хв
ЖК AUROOM LOUNGE
AUROOM
ЖК AUROOM LOUNGE
Шевченківський
Від 1.81 млн грн
ТРЦ Spartak
16 хв
ЖК AUROOM AIR
AUROOM
ЖК AUROOM AIR
Шевченківський
Від 1.71 млн грн
ТРЦ Spartak
4 хв
Про проєкт
ЖК Форест-Хілл ще шукають як Форест-Хілл

Попит на новобудови зростає з кожним роком, тому недивно, що разом з тим збільшується кількість бажаючих купити квартиру в ЖК «Форест-Хілл» в м. Львів від забудовника Global Development. Виситься ЖК на вул. На Нивах в одному з найпрестижніших районів старовинного міста – Шевченківському.

Менш ніж у 4 км знаходяться головні пам'ятки Львова – Оперний театр, парк Високий замок, Собор Святого Юра та інші. Всього 2-3 хвилини знадобиться, щоб дійти до проспекту В. Чорновола, звідки можна дістатись у будь-яке місце обласного центру. У пішій доступності від новобудови розташовані різноманітні магазини, великі супермаркети та ТРЦ, ринок, спортклуб, учбові заклади, салони краси, кафе, банківські установи.

Слід віднести житловий комплекс «Форест-Хілл» у Львові до перспективніших новобудов міста, адже цей ЖК є втіленням кращого сучасного досвіду та світових технологій. Під час всього ходу будівництва ретельно дотримувались потрібні норми якості. Забудовник вирішив звести ЖК з цегли, використовуючи монолітно-каркасний тип будівництва, що вважається найкращим рішенням серед існуючих на сьогодні технологій.

«Форест-Хілл» - житловий комплекс висотою у 12 поверхів, на яких розташовані одно-, двох- та трьохкімнатні квартири. Просторе планування помешкань дозволить майбутнім мешканцям втілити у життя різноманітні дизайнерські ідеї. Завдяки великим панорамним вікнам до кімнат проникає ще більше світла. Кожна квартира забезпечена автономною системою опалення, сталевими радіаторами та котлом.

Двір новобудови знаходиться під цілодобовою охороною. На території планується спорудження декількох зон для відпочинку та майданчиків для малечі, наземна гостьова стоянка та підземний паркінг.

Продаж квартир в ЖК «Форест-Хілл», ціни яких доступні навіть для молодих сімей, викликав не аби яку зацікавленість серед потенційних покупців. На офіційному сайті та у центральному офісі продажів бажаючі зможуть уточнити планування квартир, площу, їх вартість та переглянути фотографії житла. На форумах про первинний ринок можна почитати відгуки про компанію Global Development.

Поширені питання