Розташування та генплан
вул. Нижньосироватська, 10
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Флагман генплан
Центральний універмаг
10 хв
20 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Повідомити про неточність
Про житловий комплекс
ЖК Флагман ще шукають як Флагман
Повідомити про неточність

Житловий комплекс Флагман в м. Суми – це 10-поверхова новобудова з одним під’їздом, в якій покупцям буде запропоновано 80 квартир з однією, двома або трьома кімнатами.

Розташовується новобудова поряд з центром міста на вулиці Нижньосироватська, неподалік є озеро і всі необхідні об'єкти інфраструктури.

Будується ЖК Флагман з цегли із застосуванням додаткового зовнішнього утеплення стін. На вікнах встановлюються двокамерні склопакети, лоджії скляться з використанням сучасних однокамерних склопакетів. Вхідні двері металеві, сертифіковані, володіють якісними протиударними і протипожежними характеристиками.

Опалення в кожній квартирі буде автономним. Забудовником виконується повна розводка системи опалення з встановленням якісних сталевих радіаторів.

Продаж квартир в ЖК Флагман пропонується з площею від 39 до 80 квадратних метрів. Планування квартир в основному стандартні, досить зручні і функціональні, які ще й дозволяють раціонально спланувати внутрішній простір квартири.

На офіційному сайті забудовника можна познайомитися з додатковою інформацією про цю новобудову, дізнатися актуальні ціни, подивитися фото, а також отримати адресу офісу продажу, де можна купити квартиру в ЖК Флагман від забудовника МД-БУД напряму.

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Флагман
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування