Розташування та генплан
вул. Симона Петлюри (Черняхівського), 20
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Фамільний генплан
Карта
Супутник
Чернігівська
25 хв
45 хв
Дарниця
25 хв
50 хв
Лісова
25 хв
40 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 01.02.2017: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Ще від DIM
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Фамільний
Про житловий комплекс
ЖК Фамільний ще шукають як Фамільний
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Фамільний» у Броварах - це унікальне житло, побудоване за концепцією SMART, яка передбачає використання тільки дійсно сучасних і екологічно безпечних матеріалів, інноваційних технологій і забезпечення жителів усім, що може бути необхідним їм для комфортного життя.

«Фамільний» - житловий комплекс, розташований в районі з чудовою інфраструктурою на вул. Черняхівського в м. Бровари. До найближчої школи буквально пару хвилин ходи, поруч є торгівельно-розважальний центр «Термінал», супермаркет і сучасний магазин будівельних матеріалів.

Планування житла в новобудові вельми різноманітне. Однокімнатні квартири є як відносно невеликі, так і досить просторі, в деяких двокімнатних квартирах передбачена наявність двох санвузлів і просторих гардеробних. Особливо ж цікаві планування мають квартири з трьома кімнатами, де кухня об’єднана з вітальнею, що і так відрізняється значними розмірами.

Купити квартиру в ЖК «Фамільний» в м. Бровари від забудовника DIM буде цікаво як тим, хто шукає відносно недороге та функціональне житло, так і покупцям, яким потрібна нерухомість з оригінальними планами і можливістю використання дійсно стильних варіантів інтер’єру.

Продаж квартир в ЖК «Фамільний», ціни яких є і на цій сторінці, здійснюється як через офіційний сайт забудовника, де можна ознайомитися з вартістю квадратного метру і фотографіями запропонованого житла, так і в офісах продажу. Дізнатися адреси і інші контакти забудовника також можна на сайті компанії. Відгуки про ЖК нескладно знайти на популярних тематичних форумах.

Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування