ЖК Твій дім

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Твій дім додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Все продано
Збудовано, введено в експлуатацію

ЖК Твій дім

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Твій дім додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Все продано
Збудовано, введено в експлуатацію
Продаж квартир від забудовника
Вказати неточність
Розташування та генплан
Вказати неточність
Генплан
Метро
Мапа
Супутник
ЖК Твій дім генплан
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Вказати неточність
Дивитись всі
Статус будівництва
Оновлено 17.10.2017
Вказати неточність
Збудовано
Введено в 2 кв. 2014
Надано поштову адресу
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із ЖК Твій дім
Про проєкт
ЖК Твій дім ще шукають як Твій Дім
Вказати неточність

Житловий комплекс «Твій Дім» в Софіївській Борщагівці Києво-Святошинського району знаходиться в зручному місці в 700 метрах від Кільцевої автодороги. Район активно розвивається, поруч споруджуються об'єкти інфраструктури.

Вигідне розташування поруч з Києвом при значно меншій вартості нерухомості – це вирішальний фактор, що зміцнює бажання купити квартиру в ЖК «Твій Дім» в с. Софіївська Борщагівка від забудовника.

Параметри комплексу

ЖК на вул. Волошкова, 66 має три секції, що утворюють затишний двір, відгороджений від вулиці. Будівля зведена із застосуванням сучасних технологій, що гарантують високу якість виконання робіт.

«Твій Дім» – житловий комплекс, у ході будівництва якого використовувалася цегла та інші надійні екологічно безпечні матеріали. Його фасад утеплений пінополістиролом і облицьований декоративною штукатуркою. Скатний дах будівлі покритий металочерепицею. Скління вікон з металопластикового багатокамерного профілю зроблено енергозберігаючими подвійними склопакетами.

Інфраструктура

У комплексі передбачено розміщення об'єктів власної інфраструктури. По сусідству з новобудовою є ринок, торгово-розважальний центр, магазини різного профілю і супермаркети, дитячі садочки і школи, кафе і ресторани.

На території новобудови обладнаний дитячий ігровий майданчик, відкритий наземний паркінг для автомашин, організовано вуличне освітлення. Прокладені доріжки і асфальтовані проїзди, висаджені дерева і декоративні чагарники.

Характеристики квартир

Планування пропонованого до реалізації 1-2-кімнатного житла відповідає сучасним вимогам до рівня комфорту та економічності експлуатації. Квартири здаються з ремонтом, в який входить скління лоджій. При цьому балкони не скляться. Фото новобудови та відгуки про якість будівельних і ремонтних робіт публікуються мешканцями в соціальних мережах і на форумах.

Уточнити умови, на яких здійснюється продаж квартир в ЖК «Твій Дім», ціни в залежності від варіанту оплати, параметри житла, а також його наявність можна у представників компанії в офісі або по телефону.

Дивитись всі